تفاوت سولفات آلومینیوم و پلی آلومینیوم کلراید
۲۳-۰۹-۱۳۹۶

با آهک هیدراته از شر مورچه خلاص بشیمبا آهک هیدراته از شر مورچه خلاص بشیم 
با وجود اینکه وجود مورچه در خانه یا محل کار می تواند بسیار آزار دهنده باشد و مشکلات زیادی را ایجاد نماید ، با این حال مبارزه با آن و کنترل جمعیت مورچه ها کار مشکلی نیست و با راه کارهای مختلف می تواند به نتیجه رسید. یکی از روش های خلاصی از شر مورچه ها استفاده از آهک هیدراته پودری است که در این مطلب به توضیح آن می پردازیم. 

آهک هیدراته, چطوری از شر مورچه خلاص بشیم, چگونه از شر مورچه ها در خانه راحت شویم, ریشه کندن مورچه از خانه, مبارزه با مورچه, چگونه از شر مورچه ها خلاص شویم,

مرحله اول  
آهک هیدراته را با سولفات مس و آب ترکیب نمایید (نام این ترکیب ، مخلوط بوردو می باشد). سپس آن را گوشه ها و کنج ها و فضا هایی که امکان عبور مورچه در آن وجود دارد ، بپاشید. البته این ماده را در مناطقی که محل مورد رفت و آمد کودکان یا حیوانات خانگی است نریزید زیرا سولفات مس می تواند سبب ایجاد حساسیت شود. برای تهیه ترکیب مورد نظر باید یک واحد سولفات مس ، یک واحد آهک هیدراته و 100 واحد آب را با هم ترکیب کرد برای مثال اگر می خواهید یک گالن از این ترکیب را تهیه کنید ، باید 35 گرم سولفات مس و 35 گرم آهک هیدراته را با 3.5 لیتر آب ترکیب نمایید. 

مرحله دوم 
مقدار کافی از ترکیب را در محل رفت و آمد مورچه ها اسپری نموده و این کار را هر 4 هفته یک بار تکرار کنید. 

مرحله سوم 
محلول آهک هیدراته را در داخل لانه مورچه ها و یا منافذ رو باز در کنج دیوار ها و یا باغچه بریزید.
برچسب ها :برچسب 1برچسب 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *