قیمت زاج

قیمت زاج

دریافت قیمت انواع زاج ها و سولفات های مختلف از جمله قیمت زاج سفید و سبز و کبود توسط گروه صنعتی پارس شیمی بزرگترین تولید کننده سولفات آلومینیوم و سولفات آهن با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

قیمت زاج

انواع مختلفی از زاج ها در صنعت تولید می گردد که عبارتند از:

1- زاج آمونیوم : این ماده دارای فرمول مولکولی NH4AL(SO4)2.12H2O و یک آلومینیوم دو سولفاته می باشد. این نوع از آلوم در طبیعت به صورت کریستال سفید رنگ یافت می شود.

2- آلوم پتاس : پتاس مربوط به سولفات آلومینیوم پتاسیم بوده و از آن به عنوان یک قابض و ماده میکروب کش سود برده می شود. آلوم پتاس یک ضد تعریق طبیعی محسوب می گردد. همچنین ایم به شکل وسیعی در صنایع تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد. کانی های معدنی نظیر کائولینیت و آلونیت, منابع طبیعی تامین الوم پتاس می باشند.

3- آلوم کروم : از این آلوم به منظور برنزه کردن استفاده می شود. این سولفات دوگانه پتاسیم و کرومیوم دارای فرمول شیمیایی KCr(SO4)2.12H2O است و در طبیعت به شکل کریستال بنفش رنگ وجود دارد.

4- آلوم قلیایی : آلوم قلیایی در حقیقت همان مندوزیت است و در دسته کانی های طبیعی موجود در طبیعت به شمار می رود و در تولید نمک مورد استفاده قرار می گیرد.نام دیگر آلوم قلیایی آلوم سدیم بوده و دارای فرمول شیمیاییNa2SO4.Al2(SO4)3.24H2O است.

قیمت زاج بر اساس نوع, کیفیت, بسته بندی و میزان تولید آن مشخص می گردد. معروف ترین انوان زاج عبارتند از زاج سفید یا سولفات آلومینیوم پتاسیم که صنایع تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد و زاج سبز یا سولفات آهن 2 ظرفیتی که در کشاورزی کاربرد دارد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر