قيمت زئوليت

قيمت زئوليت

قابل توجه مصرف کنندگان محترم, چنانچه مایل به آگاهی از آخرین قیمت زئولیت طبیعی و مصنوعی جهت استفاده در صنایع تصفیه آب و فاضلاب, کاربرد های محیط زیستی و ... می باشید, سایت پارس شیمی را پیگیری نمایید.

قيمت زئوليت

قيمت زئوليت طبیعی

در حال حاضر در حدود پنجاه نوع زئولیت طبیعی یافته شده و 150 نوع زئولیت سنتزی نیز ساخته شده است. زئولیت طبیعی ماده ای فراوان در محیط است اما نتواسته جای نوع مصنوعی آن را بگیرد به این دلیل که زئولیت طبیعی دارای تفاوت های زیادی در ویژگی های خود می باشد حتی محصولی که از یک معدن استحصال شده باشد. انواع مهم زئولیت طبیعی عبارتند از ناتروليت, تامسونیت, فيليپسيت, كلينوپتيلوليت, موردنيت, لامونتيت, شابازيت, استيلبيت و ...

 

قيمت زئوليت مصنوعی

زئولیت مصنوعی مواد شیمیایی خاصی می باشند که خلوص بالایی دارندو طیف گسترده ای را شامل می شود. مشخصات فیزیکی و شیمیایی زئولیت ها مربوط به ترکیب شیمیایی و ساختار بلور های آنها می باشد و خواص آنها به طبیعت شیمیایی و فیزیکی آب موجود در حفره های زئولیت ها و نیز به روش قرار گرفتن آب داخل ساختار آن دارد.

 

قیمت زئولیت سمنان

در استان سمنان حجم عظیمی از زئولیت وجود دارد به طوری که استان سمنان در ذخایر معدنی سنگ زئولیت در کشور مقام اول را به خود اختصاص داده است . فروش زئولیت سمنان با کیفیت بالایی انجام می گیرد.

ارسال نظر

محمدرضامداحیان : درخواست قیمت زئولیت (مورداستفاده دربتن)
0 0
باسلام لطفاقیمت زئولیت کیسه ای را به منظوراستفاده دربتن بفرمایید-باتشکر.
عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 310 کاربر