فروش کود گاوی

فروش کود گاوی

پارس شیمی | تولید و فروش کود گاوی به صورت خشک و  پوسیده با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت مناسب برای استفاده در کشاورزی و یا تولید ورمی کمپوست

فروش کود گاوی, خرید کود گاوی, قیمت کود گاوی, فروش کود گاوی پوسیده, کود گاوی تازه

کود حیوانی به مجموعه فضولات و مدفوع حیوانات اهلی و دام اطلاق می شود که شامل کود حیوانات اهلی نظیر کود گاو, کود مرغ, کود اسب و کود گوسفند می شود. اما در این میان کود مرغی و کود گاوی از بقیه کود های کشاورزی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و دلیل این فروش کود گاوی فراوان و کود مرغی نیز, حجم تولید بالا آن و قیمت مناسب و مواد مفید و مغذی زیاد این نوع کود ها می باشد.

 

فروش کود گاوی

فروش کود گاوی عموما در زمان هایی که مربوط به شخم زنی و کشت محصول می باشد بیشتر است ولی در کل می توان گفت که فروش کود گاوی در تمام طول سال وجود دارد و دلیل این امر نیز در بکار گیری سریع و راحت کود گاوی در زمین های کشاورزی و باغات میوه می باشد. بیشترین میزان فروش کود گاوی در اواخر فصل زمستان و اوایل فصل بهار است.

 

فروش کود گاوی و روش مصرف آن

كود گاوی قدیمی ترین نوع کود کشاورزی مورد استفاده توسط انسان می باشد و فواید زیادی برای افزایش باروری زمین های زراعی و باردهی بیشتر محصولات کشاورزی دارد. کود گاو معمولا در عمق کم و در نزدیکی ریشه گیاهان و درختان بصورت شخم زدن با خاک مخلوط می گردد و موجب باروری خاک کشاورزی و افزایش ثمر دهی گیاهان می گردد.

كود های گاوی از لحاظ pH ( اسیدیته ) و ec ( شوری ) تفاوت هایی با هم دارند که این تفاوت در انواع کود گاو به دلیل نوع تغذیه حیوان و همچنین گوشتی یا شیر ده بودن گاو ها می باشد و تاثیری در فروش کود گاوی ندارد.

 

مصارف فروش کود گاوی

- غنی سازی خاک های کشاورزی
- فروش کود گاو برای تولید سایر انواع کود کشاورزی
- مصرف كود گاوي برای تولید بیوگاز
- کود گاوی ورمی کمپوست

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر