خرید زئولیت

خرید زئولیت

به استحضار کلیه کارخانجات و مصرف کنندگان زئولیت می رساند برای خرید زئولیت طبیعی و مصنوعی در دانه بندی های مختلف از کلوخه تا پودری به صورت فله و یا بسته بندی با ما تماس حاصل فرمایید.

خرید زئولیت, خرید زئولیت طبیعی, خرید زئولیت مصنوعی, خرید زئولیت سنتزی, خرید زئولیت کلینوپتیلولیت, خرید زئولیت سمنان, خرید زئولیت در تهران, خرید زئولیت کشاورزی,

خرید زئولیت طبیعی

زئولیت های طبیعی که در محیط یافت می شوند به دو صورت رسوبی و یا آتشفشانی (آذرین) دسته بندی می شوند. زئولیت ها نوعی از هیدروسیلیکاتهای آلومینیوم همراه با برخـی یون ها و اکسیدهای فلـزات قلیایی و یا قلیایی خاکی هستند که کمپلکس کریستالی سیلیـکاته زنجیره های گسترده و پیوسـته ایی را ایجاد نموده اند. البته زئولیت های طبیعی به علت این که ثباتی در خواص و ویژگی ها ندارند به میزان کمتری مورد استفاده قرار می گیرند.

 

خرید زئولیت سنتزی یا مصنوعی

زئولیت مصنوعی مواد شیمیایی خاصی می باشند که خلوص بالایی دارندو طیف گسترده ای را شامل می شود. مشخصات فیزیکی و شیمیایی زئولیت ها مربوط به ترکیب شیمیایی و ساختار بلور های آنها می باشد و خواص آنها به طبیعت شیمیایی و فیزیکی آب موجود در حفره های زئولیت ها و نیز به روش قرار گرفتن آب داخل ساختار آن دارد.

 

خرید زئولیت کلینوپتیلولیت

زئولیت کلینوپتیلولیت دارای قدرت جذب خارق العاده ای می باشد به طوریکه یک کیلوگرم از آن با جذب آب می تواند سطحی به اندازه یک زمین قوتبال را پوشش دهد. زئولیت کلینوپتیلولیت از نظر ظاهری دارای شکستگی های نا صاف و شیشه ای است و سیستم تبلور آن به صورت مونوکلینیک و در رده‌بندی سیلیکات بوده و منشأ تشکیل آن هیدروترمال می باشد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 310 کاربر