خرید و فروش کود مرغی

خرید و فروش کود مرغی

قابل توجه کشاورزان و فعالان بخش کشاورزی و همچنین فروشگاه های عرضه کود و سم , در صورتی که تصمیم به خرید و فروش کود مرغی در انواع مختلف آن را دارید , با سایت پارس شیمی همراه شوید.

 خرید و فروش کود مرغی

برای تقویت زمین های زراعی و افزایش کیفیت و کمیت محصولات کشاورزی , استفاده انواع کود کشاورزی الزامی می باشد زیرا خاک به مرور زمان در اثر عوامل مختلف چون برداشت محصول , آهکی شدن خاک و یا آبیاری نامناسب , ضعیف شده و دیگر بستر مناسبی برای رشد گیاهان نخواهد بود. کود مرغی حاوی اغلب مواد مغذی مفید مورد نیاز گیاهان می باشد و می تواند بیشتر عناصر پر مصرف و ریز مغذی های لازم برای رشد را در اختیار خاک قرار دهد. همچنین کاربرد آن در زمان استفاده از کود های شیمیایی نیز بسیار مفید است و کارایی این کود ها را افزایش می دهد.

خرید و فروش کود مرغی 

فروش کود مرغی به صورت خام و فراوری شده انجام می شود. کود مرغی خام حاوی آمونیاک زیادی می باشد به همین دلیل در صورت تولید کود مرغ پلت شده و یا گرانوله و یا غنی سازی آن با استفاده از عناصر گوگرد و کلسیم و ... و همچنین حرارت دهی و خشک کردن , می توان آن را به یکی از بهترین انواع کود کشاورزی تبدیل نمود. خرید و فروش کود مرغی به صورت فله ای و یا کیسه گیری شده انجام می شود و بهترین زمان مصرف آن در اوایل فصل پاییز می باشد زیرا سبکی خاک سبب هدر رفت ازت نمی گردد. همچنین نباید این کود را بیش از حد مصرف نمود زیرا سبب تجمع آمونیاک در اطراف ریشه گیاه شده و به اصطلاح گیاه را می سوزاند.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر