پرلیت

10 / 10 از 1 کاربر

پرلیت

گروه صنعتی پارس شیمی تولید و فروش پرلیت 

پرلیت

پرلیت ماده ای معدنی هست متخلخل که پس از استخراج از معدن بر اثر حرارت پخته شده و منبسط شده و ماده بسیار کاربردی است و لذا بشدت جاذب است و از کیفیت برتری برخوردار است چرا که در کشاورزی و باغبانی مصرف میشود در خشکسالی ها این جاذب ها برای مقابله کمبود آبها کاربرد دارد و بخاطر وزن کم این ماده در تولید بلوک های سبک استفاده میشود.

در بسیاری از صنایع از جمله صنعت ذوب کاربرد دارد و از جنب های مختلف کاربرد دارد و بشدت بسیار پر مصرفی است که در تمامی صنایع کاربرد دارد تقاضا بصورت مداوم بشدن در حال افزایش است و این نشان دهنده اهمیت و تاثیری گذاری در بازار است امروزه خریدار مدام تقاضای بیشتری برای دارند و ازجمله کارخانجات تولید سیمان پوزولانی هست که با توجه به افزایش مصرف پیوسته تقاضا بالا رفته و تولید کنندگان انگیزه بیشتری برای تولید پیدا می کنند و امروزه تولید کنندگان بتون سبک هم تمایل زیادی پیدا کردند تا با استفاده از آن بتون هایی سبک تری را تولید کنند.

 

پرلیت منبسط شده چیست

ماده معدنی و آتشفشانی است که در دل کوه ها آتشفشانی قرار دارد و امروزه در بسیاری استخراج می گردد لذا امروزه بسیاری از صنایع سبک و صنایع سنگین با استفاده از این ماده محصولات متنوع صنعتی و تزئینی تولید کرده و به بازار عرضه می کنند لذا مصرف پرلیت خام استفاده بسیاری پیدا کرده است در عین حال این ماده در نوع پخت شده هم مصرف بالایی پیدا کرده است چنانکه امروزه مصرف این ماده در بسیاری از صنایع کاربرد پیدا کرده است و مصرف در حال افزایش است.

 

پرلیت در کشاورزی

گروه صنعتی پارس شیمی تولید این ماده معدنی با قیمت رقابتی و استاندارد روز دنیا برای صنایع بزرگ و کوچک با کیفیت تضمینی در بسته بندی استاندارد و با کیفیت است.

 

پرلیت در باغبانی

این ماده در صنایع باغی کاربرد فراوانی داشته و مشتریان متعددی با آن تعلق می گیرد.

 

پرلیت در ساختمان

این ماده کیفیت تاثیر گذاری در صنعت ساختمانی دارد از این رو بسیاری از مصالح ساختمانی در ساختمان ها بکار گمارده می شود لیکن مصرف این ماده معدنی برای بسیاری از صنایع کشور جنبه کاربردی یافته است از این رو مصرف این ماده معدنی در حال افزایش است.

 

پرلیت ساختمانی

این ماده در ساختمان سازی و صنایع عمرانی نیاز است.

 

پرلیت عایق

امروزه این ماده را به عنوان سنگ آتشفشانی و کمک عایق بکار می برند.

 

پرلیت عایق حرارتی

این ماده معدنی را به عنوان عایق حرارتی شناخته می شود.

 

پرلیت کشاورزی

فروش پرلیت کشاورزی در مبارزه با خشکسالی کاربرد یافته است  بنابراین این ماده معدنی هنگامی که به خاک افزوده می شود موجب سبک سازی خاک شده است و از این رو این ماده پایه اساسی برای صنایع کشاورزی و باغی شده است.

 

پرلیت منبسط

پرلیت منبسط شده در صورت حرارت دیدن منبسط شده است و بسیار کاربردی است این ماده منبسط در خاک از عوامل مقابله کننده با بیماری های گیاهی و قارچ های خاک است که به گیاهان حمله ور می شوند.

 

پرليت منبسط شده

این ماده معدنی پس از خردایش به کوره های پخت انتقال داده می شود و در انجا در اثر حرارت منبسط می شود سپس در حالت منبسط شده جاذب آب شده و کیفیت آن بالا است.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email: