قیمت سود پرک

10 / 10 از 1 کاربر

قیمت سود پرک

برای خرید سود پرک 99 درصد و سود مایع 50 درصد با کیفیت صادراتی و در بسته بندی استاندارد و همچنین آشنایی با آخرین قیمت سود پرک با ما تماس بگیرید.

پارس شیمی عرضه کننده سود سوز آور با قیمت و کیفیت بی نظیر برای استفاده در صنایع مختلف کشور و همچنین فروش سود پرک صادراتی تحویل هر یک از مرز های خروجی کشور و نیز انجام امور و تشریفات گمرکی از جمله پلمپ و اظهار و تحویل به صورت فوب بنادر کشور

قیمت سود پرک

سود پرك یک ماده قلیایی می باشد که pH آن 14 است. میزان تقاضا برای آن به حدی می باشد که سبب می شود سالانه در حدود 60 میلیون تن از این ماده در جهان تولید شود که بیشتر آن در بخش صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. سود پرک به صورت مایع و جامد تولید می شود اما به هر شکلی که تولید شود دارای مصارف مشابهی بوده و استفاده از آن بسیار آسان است. سود سوزآور قوی ترین و اقتصادی ترین ماده چربی زدای شیمیایی می باشد. به صورتی که غلظت های مختلفی آن آن قادر به از بین بردن هر گونه چربی و آلودگی سطحی می باشد.

 

قیمت سود پرک و مصارف آن

سود پرک از نظر قیمت یک ماده ارزان قیمت ولی دارای کاربرد های فراوان می باشد که برخی از کاربرد های هیدروکسید سدیم به شرح زیر است:

  • سود سوزآور برای حذف فلزات سنگین در تصفیه آب 
  • محلول سدیم هیدروکسید برای ایجاد محیط های قلیایی در انجام آزمایش های شیمیایی
  • هیدروکسید سدیم جهت خنثی سازی اسید ها
  • کاستیک سودا در صنعت نفت و پتروشیمی و استخراج چاه های نفت
  • سود کاستیک در تولید انواع صابون و مواد شوینده

برای خرید سود پرک 99 درصد و سود مایع 50 درصد با کیفیت صادراتی و در بسته بندی استاندارد و همچنین آشنایی با آخرین قیمت سود پرک با ما تماس بگیرید

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email: