فروش سود مایع

10 / 10 از 1 کاربر

فروش سود مایع

پارس شیمی | فروش سود مایع 50 درصد یا سود مایع با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در بشکه 220 لیتری پالت شده و یا تانکر برای امور صادراتی و یا مصارف داخلی تولید کنندگان و کارخانجات تولید و فروش سود مایع

فروش سود مایع

امروزه سود مایع و بسیاری دیگر از مواد شیمیایی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و فروش سود مایع و سایر مواد شیمیایی همانند اسید ها, مواد پالایشگاهی و پتروشیمی و نمک های مختلف در صنایع کاربرد دارند اما بی شک یکی از با اهمیت ترین مواد شیمیایی که امروز به صورت ماده اولیه و مکمل در صنایع مختلف و همچنین مصرف خانگی فراوانی دارد سود مایع است.

فروش سود مایع Caustic Soda ماده اصلی و اولیه برای تولید صابون و شوینده ها و پاک کننده ها می باشد.

همچنین فروش سود مایع یا سدیم هیدروکسید به عنوان لوله بازکن در بازار مطرح است و کارخانجات برای رسوب زدایی و جرم گیری در کارخانه از سود پرک 99 درصد و یا محلول سود سوز آور استفاده می کنند و همچنین برای شستشوی ماشین آلات و سطوح مختلف در کارخانه از محلول سود استفاده می شود و فروش سود مایع اهمیت یافته ست.

فروش سود مایع رقیق که کاستیک سودا مایع شناخته می شود و در منازل نیز استفاده گردد زیرا این محلول یک لوله باز کن بسیار قوی و بسیار ارزان قیمت محسوب می شود.

فروش سود مایع 50 درصد در صنایع شیمیایی اهمیت دارد به این صورت که برای انجام برخی آزمایشات نیاز به کاستیک سودا وجود دارد و همچنین از سود سوزاور برای خنثی سازی برخی اسید ها و یا کنترل اسیدیته یا pH محلول های مختلف می توان بهره برد.

از سود سوز آور در تولید خمیر چوب برای تولید کاغذ نیز استفاده بسیار زیادی می شود.

هیدروکسید سدیم یک ماده بسیار مهم در این صنعت می باشد که از آن برای جداسازی لیکن از الیاف سلولزی در فرایند کرافت استفاده می شود.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email: