باریت

10 / 10 از 1 کاربر

باریت

گروه صنعتی پارس شیمی تولید و فروش باریت

باریت

باریت ماده ای معدنی و کاملا طبیعی است که بر اساس چگالی آن ارزش گذاری شود این ماده در بسیار صنایع مختلف از جمله رنگ - حفاری - نفت - پزشکی و بسیاری دیگر از صنایع کشور کاربرد دارد این ماده پس از استخراج از معدن چنانچه چگالی آن در حدود 4.20 باشد با توجه به ناخالصی هایش به رنگهای مختلف همانند سفید - قرمز - صورتی - مشکی - سبز و سایر رنگها در معادن بدست می آید و امروزه بزرگترین تولید کننده این ماده در جهان کشور چین هست.

این کشور به تنهایی بخش اعظم این ماده جهان را تامین می کند لیکن مصرف ماده مداوم در حال افزایش است چرا که با توجه به گسترش صنعت نفت در سرتاسر جهان و تاثیر بالای این ماده در استحکام دیواره چاه های نفت لذا صنایع داخلی و خارجی وابسته به نفت مداوم نیاز بیشتری به ماده معدنی پیدا می کنند لذا تقاضا پیوسته در حال افزایش است.

 

باریت چیست

باریت ماده ای معدنی با چگالی بسیار بسیار بالا است که در صنایع مختلف نفتی و تونل سازی و پل سازی و حفاری کاربرد پیدا یافته است لیکن مصرف بالای باریت در کشورهای مختلف موجبات گسترش این ماده در جهان شده است.

 

فروش باریت

این بازار بسیار بزرگی را به خود اختصاص داده است مصرف این ماده در صنایع مختلف کاربرد پیدا کرده است این ماده در صنایع بسیار کاربرد پیدا کرده است مصرف این ماده معدنی مختلف کاربرد زیادی پیدا کرده است.

 

خرید باریت

ماده ای سفید رنگ و پودری با کیفیت بالا و ارزان ترین قیمت مطابق با استاندارد جهانی برای صنایع داخلی مطابق با استاندارد جهانی با کیفیت بالا و استاندارد جهانی

این ماده با چگالی 4.2 برای بسیاری از استاندارد های حهانی کاربرد پیدا کرده است لذا مصرف ابن ماده در حال اقزایش است و تقاضا برای باریت پیوسته در حال اقزایش است.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email: