کود سولفات منگنز

کود سولفات منگنز

پارس شیمی | فروش کود سولفات منگنز چینی و ایرانی با شرایط مناسب... به اطلاع کشاورزی و باغداران محترم می رساند به منظور خرید سولفات منگنز با قیمت و کیفیت مناسب با بخش بازرگانی پارس شیمی تماس حاصل فرمایید.

کود سولفات منگنز, خرید کود سولفات منگنز, فروش کود سولفات منگنز, قیمت کود سولفات منگنز, تولید کود سولفات منگنز, خرید و فروش کود سولفات منگنز, کود سولفات منگنز چینی, کود سولفات منگنز ایرانی, کود سولفات منگنز چیست,

کود سولفات منگنز یک ماده سنتز شده می باشد که از نظر شیمیایی دارای ph پایین بوده و از فرمول ساختاری MnSO4.H2O برخوردار است. از لحاظ شکل ظاهری نیز به صورت پودری سفید رنگ می باشد و دارای نام تجاری Manganese (II) Slfate است. منگنز از مهم ترین مواد معدنی مورد نیاز گیاهان می باشد که اهمیت فراوانی در انجام عملیات فتوسنتز گیاه و نیز فعالیت های آنزیمی دارد. کمبود این عنصر سبب ایجاد زردی در برگ ها شده و می تواند باعث کاهش و یا توقف در رشد گیاه شود. روش و میزان و زمان مصرف این کود به صورت زیر می باشد:

  • باغات میوه : در فصل زمستان در سایه انداز درخت به همراه سایر کود ها به شکل چالکود یا کانال کود به میزان 200 تا 300 گرم برای هر درخت مصرف شود.
  • محصولات زراعی : پس از شخم همراه با دیگر کود های زمستانه به اندازه 50 تا 80 کیلوگرم در هکتار در عمق خاک نزدیک به جایی که ریشه های خواهند بود استفاده شود.
  • محلول پاشی: برای درختان به اندازه 3 تا 4 در هزار و در نباتات زراعی به نسبت 2 تا 3 در هزار محلوول پاشی شود.

 

فروش کود سولفات منگنز

در بازار ایران دو نوع کود سولفات منگنز وجود دارد که عبارتند از سولفات منگنز چینی و ایرانی. نوع وارداتی محصول از کیفیت و قیمت بالاتری برخوردار بوده و در بسته بندی های 25 تا 50 کیلوگرمی قابل عرضه است.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر