کربنات کلسیم قم

کربنات کلسیم قم

کارخانه کربنات کلسیم قم با نام تجاری پارس شیمی به عنوان قطب تولید آهک ، کربنات کلسیم و پودر سنگ در استان قم می باشد که محصولات خود را برای مصرف بخش های متفاوت صنعتی و تولیدی به کلیه شهر ها و نقاط کشور ارسال می نماید. همچنین بخش زیادی از آهک و کربنات کلسیم تولید شده در مجموعه کارخانجات پارس شیمی ، به کشور های همسایه نظیر عراق ، افغانستان ، پاکستان ، آذربایجان و ... صادر می شود.

 کربنات کلسیم قم

کربنات کلسیم قم دارای دانه بندی های متفاوتی است. با توجه به اینکه صنایع متفاوت نیازمند کربنات کلسیم در مش بندی های مختلف هستند ، بنابراین باید کلسیم کربنات در سایز های گوناگونی تولید گردد به همین علت ما اقدام به تولید این محصول در مش 100 تا مش 3500 می نماییم. همچنین کربنات کلسیم همان سنگ آهک می باشد بنابراین ما اقدام به تولید آهک هیدراته و آهک زنده و پودر سنگ کربنات کلسیم نیز می نماییم که این طیف وسیع از محصولات قادر به تامین نیاز بسیاری از صنایع تولیدی و خدماتی در کشور می باشد.

برای خرید کربنات کلسیم و آهک از مجموعه کارخانجات پارس شیمی لطفا با بخش فروش این مجموعه تماس حاصل نموده و محصولات با کیفیت ممتاز و قیمت بسیار استثنائی دریافت نمایید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر