کربنات کلسیم خوراکی

کربنات کلسیم خوراکی

پارس شیمی | تولید و فروش کربنات کلسیم خوراکی و دارویی با قیمت و کیفیت مناسب

کربنات کلسیم خوراکی

کربنات کلسیم نوعی ترکیب شیمیایی فراوان در پوسته زمین می باشد که البته جزء پر کاربرد ترین مواد مورد استفاده توسط انسان نیز هست. دلیل این گستره وسیع استفاده از کلسیم کربنات این است که این ماده در تمام صنایع تولیدی کاربرد فراوانی دارد.

 

کربنات کلسیم خوراکی

کلسیم کربنات Calcium Carbonate دارای فرمول شیمیایی CaCO3 می باشد و از معدن استحصال شده و سپس خالص سازی می شود. فروش کربنات کلسیم در گرید های مختلفی وجود دارد از جمله گرید خوراکی, دارویی و صنعتی.

 

کربنات کلسیم خوراکی چیست

هر نوع ماده ای برای اینکه در صنایع تولید مواد غذایی مورد استفاده قرار گیرد, مستلزم این است که شرایط خاصی در تولید آن رعایت شده باشد. مهم ترین ویژگی ای که در مواد اولیه مورد استفاده در صنایع غذایی باید رعایت شود, خلوص مورد تایید آن می باشد. کربنات کلسیم خوراکی در حقیقت کلسیم کربنات خالص سازی شده می باشد که در بازار فروش کربنات کلسیم به کلسیم کربنات تصفیه شده شهرت دارد و دارای خلوص 99 درصد بوده و فروش کربنات کلسیم در صنایع تولید مواد غذایی و دارویی و آرایشی بهداشتی کاربرد وسیعی دارد.

از آنجا که کربنات کلسیم معدنی دارای نا خالصی های فراوانی می باشد, قابل استفاده در همه صنایع نیست و اغلب به عنوان آهک در صنایع ساختمانی استفاده می گردد. بنابراین برای مصارف خوراکی نیاز به خالص سازی آن وجود دارد که این عمل در کارخانه و با استفاده از تجهیزات خاصی انجام می شود تا گرید خوراکی و بهداشتی مد نظر تامین شود.

 

بسته بندی کربنات کلسیم خوراکی

فروش کربنات کلسیم گرید خوراکی و بهداشتی باید در بسته بندی کاملا ایزوله پک شود تا هیچ گونه ناخالصی در آن راه نیابد و همچنین حمل و انباری داری آن تسهیل گردد.

ارسال نظر

مصطفی محیط : کربنات کلسیم میکرونیزه
0 4
سلام. من یک معدن کربنات کلسیم با درجه خلوص 98 درصد می باشم.کربنات کلسیم بصورت میکرونیزه نیز موجود دارم .آیا خریدار هستین؟ ممنون
عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 277 کاربر