کارخانه تولید اکسید روی

کارخانه تولید اکسید روی

پارس شیمی | کارخانه تولید اکسید روی با خلوص تا نود و نه درصد به منظور استفاده در تولید محصولات مختلف در بسته بندی کیسه جامبو بگ با امکان حمل و ارسال به کلیه شهر های کشور فقط با یک تماس در اسرع وقت

کارخانه تولید اکسید روی

کارخانجات تولید اکسید روی به روش های مختلف و متنوعی اقدام به تولید این محصول می نمایند. روش های صنعتی تولید اکسید زینک عبارتند از روش مستقیم که آن را روش امریکایی می نامند و به صورت تبخیر روی در یک محلول کربن و سپس ترکیب با اکسیژن می باشد.

دیگر متد تولید اکسید روی روش غیر مستقیم است که فرانسوی نیز نامیده می شود و اساس این روش هم بر تبخیر فلز روی در دمای 907 درجه سانتی گراد و سپس امتزاج با اکسیژن محیط می باشد.

روش های دیگری هم برای تولید این ماده وجود دارد که می توان از روش شیمیایی تر نام برد و همچنین متد های سنتز غیر اثبات شده که در کارخانه تولید اکسید روی مورد استفاده قرار نمی گیرد و برای تولید به صورت آزمایشگاهی است.

 

کارخانه تولید اکسید روی

پارس شیمی | کارخانجات تولید اکسید روی با خلوص تا نود و نه درصد به منظور استفاده در تولید محصولات مختلف در بسته بندی کیسه جامبو بگ با امکان حمل و ارسال به کلیه شهر های کشور فقط با یک تماس در اسرع وقت

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 310 کاربر