کاربرد سدیم هیدروکسید در بازار

کاربرد سدیم هیدروکسید در بازار

پارس شیمی | تولید و فروش سدیم هیدروکسید مایع و جامد با کیفیت  عالی

کاربرد سدیم هیدروکسید در بازار

فروش سدیم هیدروکسید یا کاستیک سودا یا سود کاستیک Caustic Soda یا هیدروکسید سدیم یا سدیم هیدروکسید Sodium Hydroxide ماده ایی شیمیایی می باشد که دارای فرمول شیمیایی NaOH است و یک چربی برر و رسوب زدای قوی می باشد. سود جامد کاستیک یا سود پرک 98 درصدد Flakes جاذب آب است و به راحتی رطوبت محیط اطراف را جذب می کند.

سدیم هیدروکسید یک جامد سپید رنگ است که بصورت های مختلفی نظیر سود پرک, سود سوزاور پودری تولید می شود و خلوص آن بین 97 تا 99 درصد متغیر است. سود سوز آور مایع یا سود مایع 50 درصد یک محلول شفاف است که خلوص آن 33 در صد یا 50 درصد است فروش سدیم هیدروکسید بیشترین مصرف آن در تولید مواد شوینده هم چون صابون ها, شامپو ها و مواد پاک کننده است هم چنین کاستیک سودا بهترین ماده برای رسوب زدایی و پاک کردن لوله ها می باشد که مصرف بسیار زیادی در کارخانجات برای برای رسوب زدایی لوله های و تجهیزات و ماشین آلات دارد.

 

کاربرد سدیم هیدروکسید

فروش سدیم هیدروکسید در بیشتر صنایع کاربرد دارد و از سود پرک 98 درصد در صنعت چرم و نساجی برای پاک سازی پوست از چربی و آلودگی های سطحی استفاده می شود. سود کاستیک در صنایع رنگ سازی و رزین نیز کاربرد دارد و در عین حال از کاستیک سودا برای تصفیه آب و فاضلاب نیز استفاده های فراوانی می شود.

سود سوز آور ماده ای خورنده می باشد و در صورت تماس با پوست باید با مقادیر زیادی آب شسته شود. همچنین سود جامد پرک به شدت جاذب آب می باشد و با جذب رطوبت محیط اطراف, خلوص آن کاهش می یابد بنابراین باید در کیسه های دو جداره و کاملا ایزوله بسته بندی شود.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر