کاربرد دولومیت

کاربرد دولومیت

قابل توجه دانشجویان, دانش آموزان و افراد علاقه مند, چنانچه قصد آشنایی با کاربرد دولومیت و انواع مختلف این ماده نظیر نوع آهکی و کلسینه و پخته و ... سایت پارس شیمی را مطالعه نمایید.

 کاربرد دولومیت

کاربرد دولومیت به دلیل ویژگی های خاص و منحصر به فرد آن می باشد. این ماده در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. از گذشته تا به امروز در ساخت و ساز ساختمان ها از دولومیت سود برده می شود. همچنین بیش از نیمی از کل تولید آن در صنایع استخراج نفت و گاز مصرف می شود. کاربرد های دیگری نظیر گداخت, ذوب فلزات, تنظیم pH و ... از جمله صنایع مصرف کننده این ماده می باشند.

 

کلمات مرتبط : فروش دولومیت - تولید دولومیت - قیمت دولومیت - دولومیت چیست - دولومیت دانه شکری - دولومیت کلسینه چیست - تولید کننده دولومیت - کاربرد دولومیت - خرید دولومیت - دولومیت لامرد - دولومیتی شدن - Dolomite - تولید کنندگان دولومیت

به منظور خرید دولومیت در دانه بندی های مختلف با واحد بازرگانی گروه صنعتی پارس شیمی به شماره تلفن 02133324980 تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر

وحید رضاپور : درخواست قیمت
0 0
سلام، لطفا لیست قیمت مواد معدنی زیر را برایم ارسال نمائید. ۱- سیلیس( کوارتزیت) عیار ۹۸ الی ۹۸.۵ ۲- دولومیت با عیار اکسیدمنیزیم ۲۲ و اکسید کلسیم ۳۲ ۳- منگنز با عیار ۳۵ الی ۴۰ درصد البته تمامی این ۳ مورد با سایز ۲ سانت تا ۱۲ سانت مورد نیاز هست. در ضمن قیمت سیلیس و دولومیت با همان عیار اما با سایز ۱۰۰ الی ۱۰۰۰ میکرون را نیز اعلام نمائید. با تشکر و سپاس فراوان
عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 272 کاربر