پودر کربنات کلسیم

پودر کربنات کلسیم

پارس شیمی تولید کننده و فروشنده پودر کربنات کلسیم معدنی و رسوبی با درجه کیفی بالا و در دانه بندی های مختلف از مش صد تا مش سه هزار و پانصد به منظور استفاده در صنایع مختلف تولیدی با قیمت ارزان

پودر کربنات کلسیم, خرید پودر کربنات کلسیم, فروش پودر کربنات کلسیم, قیمت پودر کربنات کلسیم, تولید پودر کربنات کلسیم, تولیدکنندگان پودر کربنات کلسیم, پودر کربنات کلسیم 800, پودر کربنات کلسیم 1000,

تولید پودر کربنات کلسیم

برای تولید این ماده دو روش مختلف وجود دارد. روش اول که بیشترین میزان تولید این محصول را شامل می شود, تولید کربنات کلسیم معدنی GCC است که از کوبش سنگ آهک معدنی و سرند نمودن آن به منظور تولید دانه بندی های مختلف حاصل می شود. روش دیگر, تولید صنعتی بوده که از مراحل مختلفی تشکیل شده است و محصول تولید شده به این روش را کربنات کلسیم رسوبی می نامند. روش صنعتی, سبب تولید محصول با کیفیت و خلوص بالاتری می گردد.

 

فروش پودر کربنات کلسیم

به منظور خرید پودر کربنات کلسیم در گرید های صنعتی و غذایی و داروئی و با دانه بندی های مختلف در سایز پودری و میکرونیزه با کارشناسان گروه صنعتی پارس شیمی تماس حاصل فرمایید.

 

قیمت پودر کربنات کلسیم

قیمت کربنات کلسیم بر اساس مشخصات مختلفی چون سایز, خلوص, صنعتی یا معدنی بودن, نوع بسته بندی, محل تحویل و میزان سفارش تعیین می گردد. به منظور آگاهی از آخرین قیمت های کربنات کلسیم, سایت پارس شیمی را بررسی نمایید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 310 کاربر