پودر سنگ پارس شیمی

پودر سنگ پارس شیمی

 ویژگی های پودر سنگ پارس شیمی که سبب شهرت آن در کشور شده است عبارتند از:

  1. به علت اینکه فرمول شیمیایی پودر سنگ پارس شیمی بسیار به سیمان سفید نزدیک است ، ترکیبی عالی با سیمان سفید بوجود آورده و ایجاد ترک و شکاف ، شوره زدگی و کدر شدن رنگ در ملات را به شدت کاهش می دهد.
  2. پودر سنگ پارس شیمی به دلیل اینکه فاقد رگه های رسی و مارنی است ، جذب آب بسیار اندکی دارد. جذب آب کم در پودر سنگ یک ویژگی مثبت محسوب می شود زیرا چنانچه پودر سنگ به کار رفته در ملات آب زیادی جذب کند ، پس از خشک شدن دچار کاهش حجم شده و ترک می خورد. در نتیجه احتمال ترک خوردگی در پودر سنگ تولیدی پارس شیمی بسیار پایین است.
  3. پودر سنگ پارس شیمی پس از خشک شدن دارای رنگ روشن تر و سفید تری می باشد زیرا فاقد عناصر کدر کننده نظیر گچ ، نمک ، رس و مارنی است. وجود این کانی ها در پودر خاک سنگ سبب می شود تا پس از خیس خوردن ، رفته رفته شوره زنده و تغییر رنگ پیدا کند. همچنین احتمال وجود مواد رنگی در این نوع کانی ها نیز زیاد است. بنابراین عدم وجود ناخالصی در پودر سنگ کارخانه پارس شیمی موجب عدم ایجاد شوره و تغییر رنگ در ملات می شود.

 استفاده از پودر سنگ در تولید ملات سیمانی علاوه بر مواردی که ذکر شد ، به دلیل قیمت بسیار ارزان تر نسبت به سیمان سبب کاهش چشمگیر هزینه ها نیز خواهد شد. ما در پارس شیمی از آسیاب های پر قدرت و خاصی به همراه سرند های طبقه ای استفاده می کنیم تا دانه بندی پودر سنگ تولید شده بسیار یک دست و ریز باشد. انواع پودر سنگ تولید شده در این مجموعه عبارتند از:

  • پودر سنگ کربنات کلسیم
  • پودر سنگ آهک
  • پودر سنگ جوشقان
  • پودر سنگ قم
  • پودر سنگ سوپر و معمولی
  • پودر سنگ رنگی

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر