پتاسیم کلراید چیست

پتاسیم کلراید چیست

پتاسیم کلراید یا کلرور پتاسیم ترکیبی از کلر و پتاسیم با فرمول ساختاری KCl می باشد که یک نمک شیمیایی است. این ماده به دلیل دارا بودن پتاس برای رشد و نمو گیاهان و موجودات زنده از جمله انسان حیاتی است.

 کلرور پتاسیم, کلرور پتاسیم چیست, قیمت کلرور پتاس, کود کلرور پتاسیم, کود شیمیایی کلرو پتاسیم, خرید کلرو پتاسیم, کلرور پتاسیم قرمز, کلرور پتاسیم گرانوله, کود KCl, کلرو پتاس خدماتی

پتاسیم کلراید چیست

پتاسیم کلراید ماده ای کاملا محلول در آب بوده و به دلیل مزایای فراوانی که برای گیاهان دارد به عنوان کود در کشاورزی یا برای تولید کود های شیمیایی مصرف می شود. همچنین ترکیبات مختلف پتاس دار را نیز آن تهیه می نمایند. پتاسیم کلراید یا کلرور پتاسیم ترکیبی از کلر و پتاسیم با فرمول ساختاری KCl می باشد که یک نمک شیمیایی است. این ماده به دلیل دارا بودن پتاس برای رشد و نمو گیاهان و موجودات زنده از جمله انسان حیاتی است.

 

کلمات مرتبط : پتاسیم کلراید چیست - قیمت کلرور پتاس سفید - کود کلرور پتاس روسی - کود شیمیایی کلرو پتاسیم - خرید کود کلروپتاس - فرمول شیمیایی کلرور پتاسیم قرمز - خرید کلرو پتاسیم - کلرور پتاسیم گرانوله - فروش پتاسیم کلراید - قیمت کلرور پتاس صورتی - کود KCl - کود کشاورزی کلرید پتاسیم کریستال و پودری

برای خرید کود شیمیای کلرور پتاسیم روسی و ازبکستان سفید و قرمز (صورتی) با بخش بازرگانی پارس شیمی به شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 277 کاربر