پارافین لاغری

پارافین لاغری

قابل توجه علاقه مندان و مصرف کنندگان محترم, اگر مایل به آشنایی با انواع مختلف پارافین بهداشتی و درمانی و کاربرد ها و مصارفی که این ماده دارد می باشید, بخش های مختلف سایت پارس شیمی را مطالعه نموده و اطلاعات فراوانی به همراه تعداد زیادی عکس و فیلم در این زمینه کسب نمایید.

پارافین لاغری, پارافین و لاغری, قرص لاغری, داروی لاغری 

پارافین واکس یکی از انواع روغن های تولید شده در صنایع پتروشیمی است که دارای ویژگی ها و خواص منحصر به فردی می باشد. یکی از خصوصیات جالب پارافین, نگهداری طولانی مدت گرما در خود می باشد. در مصارف بهداشتی از این خاصیت به منظور ایجاد لاغری موضعی سود برده می شود. به این صورت که قسمتی و یا تمام بدن در پارافین گرم قرار می گیرد و این ماده با اعمال طولانی مدت گرما سبب شل شدن بافت چربی زیر پوست می گردد. البته نباید این نکته را فراموش کرد که از این روش نمی توان انتظار معجره داشت و روش اصولی برای لاغر شدن با انجام ورزش منظم و حفظ رژیم غذایی صحیح است و این گونه روش ها دارای عمکرد موقتی می باشند.

اگر مایل به آشنایی با انواع مختلف پارافین بهداشتی و درمانی و کاربرد ها و مصارفی که این ماده دارد می باشید, بخش های مختلف سایت پارس شیمی را مطالعه نموده اطلاعات فراوانی به همراه تعداد زیادی عکس و فیلم در این زمینه کسب نمایید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر