پارافین خوراکی برای نوزادان

پارافین خوراکی برای نوزادان

به منظور آشنایی با روغن پارافین و کاربرد های فراوانی که این ماده در صنایع مختلف دارد و نیز آشنایی با گرید های مختلف پارافین و ویژگی های فیزیکی و شیمیایی آن به همراه تعداد زیادی عکس و فیلم, سایت پارس شیمی را مطالعه و بررسی نمایید.

پارافین خوراکی برای نوزادان 

پارافین یک محصول تولیدی صنایع پتروشیمی است که از فراوری نفت خام به دست می آید, این ماده امروزه به صورت تصفیه شده و به نام پارافین خوراکی در دسترس می باشد و از آن در مصارف فراوان صنایع غذایی و بهداشتی سود برده می شود. پارافین واکس, دارای حالت روغنی بوده و بنابراین نقش یک روان ساز یا لوبریکانت را ایفا می نماید. چنانچه از پارافین خوراکی برای نوزادان استفاده شود ( همان شربت پارافین می باشد ) موجب روان شدن سیستم گوارشی شده و می تواند مشکلاتی گوارشی و دفعی نوزاد را نظیر یبوست, درمان نماید. البته شربت پارافین باید با تجویز پزشک و به میزان مشخص شده مصرف شود تا علاوه بر رفع بیماری, مشکل خاصی ایجاد نشود.

به منظور آشنایی با روغن پارافین و کاربرد های فراوانی که این ماده در صنایع مختلف دارد و نیز آشنایی با گرید های مختلف پارافین و ویژگب های فیزیکی و شیمیایی آن به همراه تعداد زیادی عکس و فیلم, سایت پارس شیمی را مطالعه و بررسی نمایید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر