پارافین جامد خوراکی

پارافین جامد خوراکی

برای خرید پارافین جامد خوراکی و پارافین مایع در بسته بندی استاندارد به منظور استفاده در صنایع غذایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب با کارشناسان گروه صنعتی پارس شیمی تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت کسب اطلاعات فنی و یا آگاهی از آخرین قیمت ها, سایت پارس شیمی را دنبال نمایید.

پارافین جامد خوراکی, فروش پارافین جامد خوراکی, خرید پارافین جامد خوراکی, قیمت پارافین جامد خوراکی, تولید پارافین جامد خوراکی, تولید کنندگان پارافین جامد خوراکی,  

پارافین صنعتی از نفت به دست آمده و در صنایع پتروشیمی با انجام مراحل مختلفی نظیر نفت زدایی, کریستاله نمودن, ترکیب با حلال هایی مانند کتون و بسیاری مراحل دیگر به تولید می گردد. پارافین صنعتی به علت دارا بودن نا خالصی های مختلف که برخی از آن ها برای سلامت انسان زیان آور می باشد برای مصرف خوراکی و بهداشتی انسان مناسب نیست بنابراین نیاز به انجام عملیات تصفیه بر روی آن وجود دارد.

 

انواع پارافین جامد خوراکی

پارافین خوراکی برای انسان : از نوع پارافین به منظور تولید افزودنی های مواد غذایی جهت استفاده در صنایع غذایی استفاده می شود. همچنین پارافین جامد خوراکی عایق بسیار مناسبی است که در صورت استفاده بر روی مواد غذایی نظیر میوه جات و تخم مرغ می تواند با ایجاد یک لایه عایق بر روی آن, عمر آن را در زمان انبار داری به صورت قابل ملاحظه ای افزایش دهد.

پارافین خوراک دام : برای تغذیه دام به منظور حضم بهتر مواد غذایی و جلوگیری از نفخ دام در گاوداری ها استفاده می گردد.

ارسال نظر

عبدالرسول سعاد ... : آدرس دفتر فروش شرکت در اصفهان
0 0
با سلام : جهت خرید پارافین جامد خوراکی تولید شرکت پارس شیمی در اصفهان پیگیر آدرس نماینده دفتر فروش هستم ممنون خواهم شد اگر راهنمایی فرمائید با تشکر : سعادت فرد
عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 279 کاربر