پارافین ایران

پارافین ایران

به منظور خرید پارافین ایران و پارافین وارداتی برای استفاده در بخش های صنعتی و خوراکی و بهداشتی با فلش پوینت و کیفیت های متفاوت به صورت بسته بندی شده و یا فله با کارشناسان گروه صنعتی پارس شیمی تماس حاصل فرمایید.

پارافین ایران, فروش پارافین ایران, خرید پارافین ایران, قیمت پارافین ایران, تولید پارافین ایران, شرکت پارافین ایران, تولیدکنندگان پارافین ایران, تعاونی پارافین ایران, انجمن پارافین ایران,

تولید پارافین ایران در صنایع پتروشیمی صورت گرفته و معمولا در گرید صنعتی انجام می شود. انواع مختلف پارافین ایران مانند پارافین کلره,  پارافین شمع سازی, پارافین روغن موتور های فشار بالا و غیره در فلش پوینت 120 - 140 - 160 - 180 و 200 می باشد. پارافین کلره معمولا با خلوص 40 تا 65 درصد تولید می شود ولی خلوص 52 درصد آن بیش ترین طرف دار را در صنایع تولید دارد.

پارافین معمولا در بشکه 220 لیتری بسته بندی می شود اما امکان عرضه پارافین جامد نیز وجود دارد. پارافین ایران همچنین به عنوان خوراک پتروشیمی های کشور استفاده می شود. به منظور خرید پارافین ایران و پارافین وارداتی برای استفاده در بخش های صنعتی و خوراکی و بهداشتی با فلش پوینت و کیفیت های متفاوت به صورت بسته بندی شده و یا فله با کارشناسان گروه صنعتی پارس شیمی تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 310 کاربر