هیومات پتاسیم

هیومات پتاسیم

هیومات پتاسیم Potassium Humate نمک پتاسیم اسید هیومیک می باشد که به روش های شیمیایی مختلف قابل تولید بوده و علاوه بر دارا بودن ویژگی های اسید هیومیک ، حاوی عنصر بسیار مهم پتاسیم است که می تواند برای رشد و میوه دهی گیاهان بسیار سودمند باشد.

هیومات پتاسیم

گروه صنعتی پارس شیمی با واردات و فروش هیومات پتاسیم از کشور چین ، این محصول را با قیمت بسیار مناسب در اختیار کشاورزان و فروشگاه های عرضه کود کشاورزی قرار می دهد. کود پتاسیم هیومات وارداتی توسط این گروه ، حاوی 55 تا 60 درصد اسید هیومیک بوده و 10 درصد نیز عنصر پتاسیم را دارا می باشد. چنانچه قصد خرید این کود کشاورزی را به صورت تناژ داشته باشید ، ما این محصول را با ارزان ترین قیمت در کشور در اختیار شما قرار می دهیم. هیومات فروش Potassium Humate نمک پتاسیم اسید هیومیک می باشد که به روش های شیمیایی مختلف قابل تولید بوده و علاوه بر دارا بودن ویژگی های اسید هیومیک ، حاوی عنصر بسیار مهم پتاسیم است که می توان برای رشد و میوه دهی گیاهان بسیار سودمند باشد.

ارسال نظر

Mohamad ali ... :
1 0
سلام ازاینکه مطالب مختصر اما بسیار مهم رادراختیار افرادی که بتازگی با این محصولات اشنا می شویم میگذاریداز صمیم قلب سپاسگذارم.
عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر