نمک دریایی

نمک دریایی

گروه صنعتی پارس شیمی آمادگی تامین و عرضه انواع نمک خوراکی و نمک صنعتی از جمله نمک دریایی و انواع دانه بندی نمک مانند نمک نخودی, نمک شکری, نمک شیلاتی, نمک حفاری چاه نفت, نمک صدف, نمک پودری و سنگ نمک برای مصرف کنندگان و صادر کنندگان گرامی را دارد. 

نمک , salt, نمک دریایی, فروش نمک دریایی, خرید نمک دریایی, قیمت نمک دریایی, تولید نمک دریایی, 

نمک یکی از مهم ترین مواد معدنی مورد استفاده در زندگی بشر است. انسان از این ماده هم برای مصرف خوراکی و هم برای کاربرد در بخش های مختلف صنعتی سود می برد. منابع مختلفی به منظور استحصال نمک وجود دارد که از آن جمله می توان به معدن نمک و نیز نمک دریایی اشاره نمود.

نمک دریایی همانگونه که از نام آن مشخص است از دریا ها و دریاچه ها به دست می آید زیرا میلیون ها تن نمک در آب های جهان محلول بوده و فقط باید برای مصرف انسان برداشت شود. نمک دریایی با نمک صنعتی تفاوت خاصی نداشته و آن هم نوعی نمک صنعتی است که از آن می توان در صنعت استفاده نمود ولی برای خوراک انسان مناسب نیست و نیاز به انجام عملیات تصفیه بر روی آن وجود دارد.

گروه صنعتی | پارس شیمی آمادگی تامین و عرضه انواع نمک خوراکی و نمک صنعتی از جمله نمک دریایی و انواع دانه بندی نمک مانند نمک نخودی, نمک شکری, نمک شیلاتی, نمک حفاری چاه نفت, نمک صدف, نمک پودری و سنگ نمک برای مصرف کنندگان و صادر کنندگان گرامی را دارد. 

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر