قیمت کود سولفات آهن

قیمت کود سولفات آهن

به اطلاع کشاورزان و باغداران محترم می رساند به منظور دریافت آخرین قیمت کود سولفات آهن هفت آبه 2 ظرفیتی با کیفیت درجه یک با کارشناسان ما تماس گرفته و یا سایت پارس شیمی را دنبال نمایید.

قیمت کود سولفات آهن, قیمت کود سولفات آهن 2, قیمت کود سولفات آهن3, قیمت کود سولفات آهن 7 آبه, قیمت کود سولفات آهن هفت آبه, قیمت کود سولفات آهن آبدار, قیمت کود سولفات آهن پودری, سولفات آهن

کود سولفات آهن در دو نوع 5 و 7 آبه تولید شده و خلوص آن 19 درصد (1+_) می باشد. سولفات آهن ماثر ترین و ارزان ترین کود شیمیایی به منظور تامین نیاز خاک به عنصر آهن بوده و از طرفی به علت دارا بودن گوگرد عنصری, موجب کاهش pH زمین های کشاورزی مناطقی می گردد که دارای خاک شور و قلیایی هستند. نقش عنصر آهن در رشد و نمو گیاه برای ایجاد کلروفیل و بهبود عمل فتوسنتز می باشد. کمبود آهن سبب زردی برگ ها و کاهش چشگیر محصول دهی گیاه شده و خسارات زیادی به کشاورزان وارد می سازد.

 

قیمت کود سولفات آهن

قیمت سولفات آهن وابسته به عواملی چون خلوص, میزان هیدراته بودن, خشکی یا آبداری, پودری یا کریستال و نوع بسته بندی آن می باشد. کود شیمیایی سولفات آهن تولید گروه صنعتی پارس شیمی دارای خلوص 18 تا 20 درصد بوده و رطوبت اندکی دارد, همچنین از نظر ظاهری به شکل پودری می باشد و در کیسه 25 کیلوگرمی بسته بندی می گردد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 277 کاربر