قیمت کربنات کلسیم

قیمت کربنات کلسیم

سایت پارس شیمی | اعلام آخرین قیمت کربنات کلسیم رسوبی و معدنی در دانه بندی های مختلف به صورت پودری و میکرونیزه

قیمت کربنات کلسیم, قیمت کربنات کلسیم رسوبی,  

قیمت کربنات کلسیم Calcium Carbonate با فرمول شیمیایی CaCO3 یک ترکیب معدنی و ارگانیک بسیار پر مصرف در جهان است. کلسیم کربنات از زمان های بسیار دور توسط بشر شناخته شده و بسیار از آن استفاده می شده است. در گذشته از CaCO3 یا سنگ آهک یا گچ برای مصارف ساخت ساز خانه ها استفاده می شده است اما امروزه این کاربرد مستقیم خود را برای این منظور از دست داده است و تبدیل به یک ماده اولیه برای تولید سیمان و مواد سازنده ساختمان ها و جاده ها شده است. همچنین ماده اولیه در تولید آهک پخته به شمار می رود.

قیمت کربنات کلسیم معدنی GCC یک ماده جذب کننده مایعات نیز هست و در صنایع مرتبط مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه یا افزایش خلوص نوع معدنی آن و حذف نا خالصی های آن می توان کربنات کلسیم رسوبی تولید کرد. در این حال خلوص کربنات کلسیم 99 درصد می شود و امکان استفاده از آن در صنایع غذایی و داروسازی و نیز صنایعی دیگری که نیاز به خلوص بالا دارد مانند صنایع بهداشتی و آرایشی به وجود آمده است.

قیمت کربنات کلسیم رسوبی پودری نرم سفید رنگ یا فاین است که در به صورت های مختلفی نظیر کوتد و کوت نشده و در دانه بندی های مختلفی تولید می شود. دانه بندی کلسیم کربنات از مش 50 و 100 شروع شده و تا مش بندی سایز نانو ادامه دارد.

بیشترین میزان مصرف کربنات کلسیم در صنایع مختلف به عنوان ماده اولیه و ماده پر کننده یا فیلر می باشد. در صنایع تولید کاغذ در حدود 20 درصد از وزن کاغذ را calcium carbonate تشکیل می دهدو تولید رنگ و رزین بیش از 30 درصد وزنی از این ماده استفاده می گردد.

ارسال نظر

فاتحی : بهرام
0 1
سلام.قیمت کربنات کلسیم خالص در محل کارخانه ؟
جمال : سورية
0 0
استعلام قیمت قیمت کربنات کلسیم برای صادرات به سوریه
عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر