قیمت پارافین گل

قیمت پارافین گل

به منظور آگاهی از قیمت انواع پارافین از جمله قیمت پارافین گل و پارافین شمع سازی و پارافین کلره و همچنین پارافین گرید صنعتی و بهداشتی و خوارکی ایرانی و وارداتی از دیگر کشور ها در بسته بندی عمده و یا کوچک, به طور روزانه سایت پارس شیمی را دنبال نمایید.

قیمت پارافین گل, قیمت فروش پارافین گل, قیمت خرید پارافین گل, قیمت پارافین گل سازی, پارافین گل, پارافین گل چیست, پارافین, paraffin 

پارافین گل در حقیقت همان پارافین شمع سازی می باشد که از آن برای مصارف تزیینی استفاده می شود. این نوع پارافین مناسب برای تولید انواع شمع به شکل گل است که درای جنبه های زیبایی و تزیینی می باشد.

پارافین دارای تاریخچه ای در حدود دو قرن می باشد و مهم ترین کاریردی که در گذشته داشته است در زمینه شمع سازی بوده زیرا نسبت به سایر موادی که از آن شمع ساخته می شده است ( نظیر چربی حیوانات ) در زمان سوختن, پاک و قابل اعتماد و بدون دود و مواد سمی می باشد. قیمت پارافین گل بر اساس کیفیت و خلوص آن تعیین می گردد. پارافین با کیفیت بالا نباید در هنگام سوختن دود ایجاد نماید. همچنین هر چه رنگ پارافین سفید تر باشد از کیفیت بالا تری برخوردار است. اما در مورد انواع تزیینی آن, به علت افزودن رنگ های مختلف امکان سنجش از این نظر امکان پذیر نیست.

ارسال نظر

زهرا ذاکری : درخواست اعلام قیمت پارافین گل
10 0
سلام وقت به خیر پارافین گل مقدار کم هم فروش دارید؟ برای حکاکی میخوام لطفا قیمت باید جنس عالی پارافین گل رو میخوام
عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 279 کاربر