قیمت نمک دامی

قیمت نمک دامی

قابل توجه دامداران محترم, اگر مایل به دریافت قیمت نمک دامی برای تغذیه دام در گاوداری ها و مراکز پرورش دام و طیور می باشید, بخش نمک سایت پارس شیمی را مطالعه نمایید.

پارس شیمی بزرگ ترین تولید کننده نمک خوراک دام, برای چندین سال متمادی در جهت تامین نمک مورد نیاز دامداران محترم خدمت رسانی نموده است.

قیمت نمک دامی, نمک حوراک دام, قیمت نمک خوراک دام, نمک گاوداری, قیمت نمک گاوداری

از نمک خوراک دام به میزان زیادی برای تغذیه دام و طیور در گاوداری ها و مراکز پرورش دام و طیور استفاده می شود. از جمله ویژگی هایی که سبب شده تا از نمک خوراک دام برای تغذیه حیوانات سود برده شود می توان به این موارد اشاره نمود. اول اینکه تغذیه دام توسط نمک دامی سبب می شود تا اشتهای گله بیشتر شده و از غذای بیشتری استفاده نماید. ثانیا نمک یک ماده ضد میکروب بوده و برخی شیوع بیماری ها را در میان دام کنترل می نمایند.

 

قیمت نمک دامی

قابل توجه دامداران محترم, اگر مایل به دریافت قیمت نمک دامی برای تغذیه دام در گاوداری ها و مراکز پرورش دام و طیور می باشید, بخش نمک سایت پارس شیمی را مطالعه نمایید. پارس شیمی بزرگ ترین تولید کننده نمک خوراک دام, برای چندین سال متمادی در جهت تامین نمک مورد نیاز دامداران محترم خدمت رسانی نموده است.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر