قیمت نمک خوراکی

قیمت نمک خوراکی

جهت دریافت قیمت نمک خوراکی یا نمک طعام در کیسه های 25 کیلو و 40 کیلو گرمی و یا در بسته بندی های بازاری مانند بسته بندی های نیم و یک کیلو گرمی و نمک صنعتی در سایز های مختلف با کارشناسان گروه صنعتی پارس شیمی تماس حاصل فرمایید.

قیمت نمک خوراکی

نمک خوراکی طی فرایند خاصی از تصفیه سنگ نمک معدنی و یا نمک دریایی به دست می آید. نمک طعام در حقیقت نمک تصفیه شده تلبور مجدد ید دار می باشد که به اختصار آن را نمک خوراکی می نامند و خلوص آن نباید کمتر از 99/2 درصد باشد.

در طی فرایند متبلور نمودن نمک , کلیه ناخالصی های آن از جمله فلزات سنگین از ترکیب نمک خارج شده و کاملا برای مصرف انسان مناسب می شود. در مرحله بعد به آن ید افزوده می شود زیرا تنها راه جذب ید توسط بدن انسان, نمک ید دار می باشد.

 

قیمت نمک خوراکی کیسه ای

نمک خوراکی برای عرضه در فروشگاه ها به صورت بسته بندی های 500 گرمی و 700 گرمی و هزار گرمی عرضه می شود. اما امکان بسته بندی آن به صورت کیسه های 25 تا 50 کیلو گرمی برای مصارف صنعتی و یا صادراتی نیز وجود دارد.

جهت دریافت قیمت نمک خوراکی یا نمک طعام در کیسه های 25 کیلو و 40 کیلو گرمی و یا در بسته بندی های بازاری مانند بسته بندی های نیم و یک کیلو گرمی و نمک صنعتی در سایز های مختلف با کارشناسان گروه صنعتی پارس شیمی تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر

حسین : خرید نمک یددار ۲۵ کیلویی
0 0
باسلام از زحمات شما متشکرم قیمت برای صادرات میخواستم متشکرم
عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 310 کاربر