قیمت فروش سود پرک

قیمت فروش سود پرک

پارس شیمی | اعلام روزانه قیمت فروش سود پرک 99 درصد در بسته بندی بیست و پنج کیلویی لمینیت شده و سود سوز آور مایع 50 درصد به صورت فله و بشکه 220 لیتری توسط گروه صنعتی پارس شیمی. لطفا جهت سفارش کالا و هماهنگی جهت ارسال محصول به مقصد مورد نظر با شماره تلفن های دفتر تهران تماس خاصل فرمایید.

 قیمت فروش سود پرک

فرایند تولید سود پرک caustic soda flakes در شرایط خاصی صورت می گیرد. سود سوزآور در صنایع پتروشیمی به صورت مایع به تولید می رسد که معمولا دارای خلوص 50 درصد است و سود مایع 50 درصد نام دارد. سود سوز آور مایع ماده اولیه در تولید سود پرک 98 درصد می باشد. اما سود کاستیک مایع جاذب گاز کربنیک موجود در محیط اطراف است و در صورت جذب کربن تبدیل به کربنات سدیم جامد تبدیل می شود. همچنین پس از تولید سود پرک نیز باید برای نگهداری آن شرایط خاصی را رعایت کرد. زیرا سود کاستیک پرک جاذب آب می باشد و در صورتی که در معرض هوای آزاد قرار گیرد با جذب رطوبت محیط خلوص آن کاهش می یابد.

پارس شیمی, اعلام روزانه قیمت فروش سود پرک 99 درصد در بسته بندی بیست و پنج کیلویی لمینیت شده و سود سوز آور مایع 50 درصد به صورت فله و بشکه 220 لیتری توسط گروه صنعتی پارس شیمی

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر