قیمت فروش آهک

قیمت فروش آهک

به جهت آگاهی از قیمت فروش آهک در انواع مختلف هیدراته و زنده و ساختمانی با گروه صنعتی پارس شیمی همراه باشید. ما بزرگ ترین تولید کننده آهک پودری و کلوخه با کیفیت درجه یک و قیمت ارزان در کشور می باشیم.

قیمت فروش آهک, قیمت فروش آهک زنده, قیمت فروش آهک هیدراته, قیمت فروش آهک ساختمانی, قیمت فروش آهک صنعتی, قیمت فروش آهک شکفته, قیمت فروش آهک پخته, قیمت فروش آهک کلسینه, قیمت فروش آهک مرده,  

قیمت فروش آهک هیدراته

آهک هیدراته که از فراوری آهک زنده به روش هیدراسیون تولید می شود دارای کیفیت های مختلفی است که همین موضوع بر قیمت گذاری آن ماثر خواهد بود. آهک هیدراته با کیفیت دارای حالت کاملا پودری و رنگ سفید است و برای استفاده در شفته کاری ، تولید سیمان و ملات ، تصفیه آب ، صنایع غذایی و ... مورد دارای اهمیت می باشد.

 

قیمت فروش آهک زنده

آهک زنده که با نام آهک پخته نیز شناخته می شود ، طی فرایند کلسینه سازی سنگ اهک در کوره های آهک‌پزی تولید می شود و به طور معمول دارای حالت فیزیکی به شکل کلوخه است. در صورت نیاز می توان آن را توسط آسیاب های خاصی مورد کوبش قرار داده و اهک زنده میکرونیزه تولید نمود.

 

قیمت فروش آهک ساختمانی

یکی از زمینه های مهم کاربرد اهک در صنایع ساختمان سازی و راه سازی است زیرا آهک از چسبندگی زیادی برخوردار است و پس از خشک شدن می تواند به ماده ای مقاوم تبدیل گردد. آهک ساختمانی در شفته کاری و تولید مصالح ساختمانی مختلف مصرف می شود. 

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر