قیمت سولفات آمونیوم پتروشیمی ارومیه

قیمت سولفات آمونیوم پتروشیمی ارومیه

چنانچه مایل می باشید تا از آخرین قیمت سولفات آمونیوم پتروشیمی ارومیه به منظور استفاده در کشاورزی و یا صنایع مختلف آگاهی یابید, سایت پارس شیمی را دنبال نموده و یا با از بخش بازرگانی آخرین قیمت این محصول را دریافت نمایید.

قیمت سولفات آمونیوم پتروشیمی ارومیه

کود سولفات آمونیوم دارای پایه اسیدی بوده و قادر به تنظیم و بالانس نمودن اسیدیته خاک می باشد. همچنین دارای خاصیت قارچ کشی, انگل کشی و آفت کشی نیز هست که از این نظر دارای اهمیت فراوانی در کشاورزی می باشد.

پتروشیمی ارومیه به عنوان بزرگترین تولید کننده سولفات آمونیوم در کشور محسوب می شود و با ظرفیت تولید سالیانه پنجاه میلیون تن قادر است بخش بزرگی از نیاز کشور را به سولفات آمونیوم فراهم نماید. هم اکنون 95 درصد سیستم ها و مواد توليدي در بخش تولید سولفات آمونيوم پتروشيمي اروميه به وسیله متخصصان داخلي طراحی و تامين مي شود. قیمت سولفات آمونیوم پتروشیمی ارومیه در فصول مختلف سال متفاوت است که این تفاوت به دلیل میزان مصرف این محصول در زمان های مختلف می باشد.  همچنین بدلیل اینکه سولفات آمونیوم تولیدی این پتروشیمی کاملا خالص است بنابراین ضایعات زیست محیطی کمتری تولید می گردد و برای حفظ محیط زیست دارای اهمیت است.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر