قیمت سولفات آمونیوم

قیمت سولفات آمونیوم

چنانچه تمایل به دریافت آخرین قیمت سولفات آمونیوم کریستال و پودری ازبکستان و یا پتروشیمی ارومیه دارید, سایت پارس شیمی را دنبال نمایید و یا با کارشناسان این گروه تماس حاصل فرمایید.

قیمت سولفات آمونیوم, قیمت فروش سولفات آمونیوم, قیمت کود سولفات آمونیوم, قیمت کود شیمیایی سولفات آمونیوم, قیمت سولفات آمونیوم ازبک, قیمت سولفات آمونیوم ازبکستان, قیمت سولفات آمونیوم ارومیه,

تعیین قیمت سولفات آمونیوم بر اساس مالفه های مختلفی صورت می گیرد. اولین و مهم ترین عامل در قیمت گذاری این محصول با توجه به برند تولید کننده آن است. عمده ترین برند های موجود در کشور عبارتند از:

  • سولفات آمونیوم ازبک
  • سولفات آمونیوم ارومیه
  • سولفات آمونیوم چینی
  • سولفات آمونیوم پتروشیمی اصفهان

البته تولید کنندگان خصوصی نیز در کشور اقدام به تولید سولفات آمونیوم می نمایند اما محصول این تولید کنندگان یا از کیفیت مناسبی برخوردار نیست و یا میزان تولید اندک موجب می شود تا نقش چندانی در تامین نیاز بازار نداشته باشند. سولفات آمونیوم ازبکستان به صورت کریستال های ریز عرضه می شود و جهت استفاده در کود پاش مناسب است. محصول تولیدی ارومیه نیز از نظر ظاهری به صورت پودر می باشد. چنانچه تمایل به دریافت آخرین قیمت سولفات آمونیوم کریستال و پودری ازبکستان و یا پتروشیمی ارومیه می باشید, سایت پارس شیمی را دنبال نمایید و یا با کارشناسان این گروه تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر

جهان : قیمت سولفات آمونیوم برندهای مختلف
2 0
سلام علیکم ببخشید می تونید قیمت تقریبی سولفات آمونیم را هم بدید (تقریبی) ممنون میشم اگه لطف کنید جواب بدید
عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 310 کاربر