قیمت سود سوزآور در بورس

قیمت سود سوزآور در بورس

پارس شیمی | فروش سود پرک و سود سوز آور صادراتی و اعلام قیمت  سود سوزآور در بورس

قیمت سود سوزآور در بورس

سود سوزآور یا سود پرک یا سدیم هیدروکسید Sodium Hydroxide یک نمک قلیایی با فرمول شیمیایی NaOH می باشد که دارای نام های عمومی مختلفی چون سود کاستیک ، کاستیک سودا ، سود پرک ، سود مایع ، سود سوز آور ، سود جامد گرانوله ، سود پرک کاستیک ، سود مایعع کاستیک ، سود سوزآور و غیره می باشد. فروش سود پرک بازار بسیارر بزرگی به وجود آورده است چرا که انواع سود سوزآور برای صنایع مختلف کاربرد فراوان یافته است و تقاضا برای آن پیوسته در حال افزایش است.

 

سود سوز آور چیست

سود سوزآور در مجتمع پتروشیمی تولید شده و ماده اولیه و ضروری در تولید آن نمک صنعتی می باشد و سود مایع 50 درصد یک مایع شفاف و بدون بو و رنگ است که خلوص آن در حدود 50 درصد می باشد و سود پرک از خشک کردن و افزایش خلوص سود مایع تولید می شود و خلوصی در حدود 97 تا 99 درصد داشته و تقریبا در ترکیب خالصی می باشد.

 

کاربرد و قیمت سود سوزآور در بورس

سود پرک یا کاستیک سودا Caustic Soda یک چربی بر و پاک کننده قوی می باشد که خاصیت خورندگی بالایی دارد از این روی از سود سوز آور درر غلظت های متنوع و متفاوت برای تولید انواع شوینده و صابون و گند زداا استفاده می شود همچنین سدیم هیدروکسید یک لوله باز کن قوی می باشد که می تواند لوله ها را پاک سازی و رسوب زدایی نماید. در کارخانجات از سود مایع کاستیک و یا محلول سود سوزآور جامد برای رسوب زدایی لوله ها استفاده زیادی می شود همچنین برای شستشوی ماشین آلات صنعتی و سطوح مختلف کارخانه از کاستیک سودا سود برده می شود. سود پرک کاستیک به شدت جاذب آب می باشد. از این روی برای جلوگیری از ترکیب شدن آن با رطوبت محیط با آن را در کیسه های دو لایه کاملا از تماس با هوا محافظت کرد.

پارس شیمی | فروش سود پرک و سود سوز آور صادراتی و اعلام قیمت سود سوزآور در بورس

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر