قیمت سدیم هیدروکسید

قیمت سدیم هیدروکسید

برای با خبر شدن از آخرین قیمت سدیم هیدروکسید مایع و جامد ( سود مایع 50 درصد و سود پرک 988 درصد ) سایت پارس شیمی را دنبال نمایید.

قیمت سدیم هیدروکسید, قیمت هیدروکسید سدیم, فروش هیدروکسید سدیم

سدیم هیدروکسید | سدیم هیدروکساید | Sodium Hydroxide | سود کاستیک | سود سوزآور | Caustic soda | سود پرک فلکس دارای فرمول شیمیایی NaOH می باشد و ترکیب شیمیایی بسیار پر در خواستی درر میان صنایع است.

کاستیک سودا مایع یا سود سوز آور مایع ترکیبی شفاف است که خاصیت سوزانندگی و خورندگی دارد. سود مایع کاستیک از نمک تولید شده و یک قلیای قوی به حساب می آید. سود پرک کاستیک یا سود سوزآور جامد نیز ماده ای سفید رنگ می باشد که قدرت جذب آب بالایی دارد و به راحتی رطوبت محیط را جذب کرده و خلوص آن کاهش می یابد. استفاده از سود پرک 98 درصد بسیار آسان بوده و به سرعت و در حجم بالا در آب حل می گردد. قیمت سدیم هیدروکسید با توجه به خلوص و شرایط فیزیکی آن مشخص می گردد.

سدیم هیدروکسید یا کاستیک سودا پر مصرف ترین ماده شیمیایی در جهان است زیرا این ترکیب قوی ترین ماده چربی بر بوده و برای رسوب زدایی و چربی بری استفاده بسیار زیادی دارد. مهم ترین کاربرد قیمت سدیم هیدروکسید یا سود کاستیک در تولید مواد شوینده و چربی بر و صابون می باشد. از سود کاستیک مایع و جامد در صنایع صابون سازی و شامپو سازی و تولید دترجانت ها, کارخانجات لبنیات, دباغی و چرم سازی, صنایع استخراج نفت و گاز, کاغذ سازی, تولید پارچه, تصفیه آب و بسیاری صنایع دیگر استفاده می گردد.

سود جامد کاستیک و سود مایع کاستیک از نظر استفاده تفاوت خاصی با هم نداشته و هر دو به راحتی در آب حل می شوند. سدیم هیدروکسید مایع 50 درصد به عنوان ماده اولیه برای تولید هیدروکسید سدیم جامد مورد استفاده قرار می گیرد و با حذف آب موجود در آن و افزایش خلوص تا 98 درصد سود پرک تولید می شود.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر