قیمت خاک فسفات

قیمت خاک فسفات

پارس شیمی | دریافت روزانه قیمت خاک فسفات به صورت کلوخه ای و پودری

قیمت خاک فسفات

خاک فسفات ماده ای معدنی و یک کانی آذرین یا آتشفشانی می باشد که بسیار کم یاب بوده و میزان بسیار اندکی از پوسته کره زمین را تشکیل می دهد. اما با این وجود, این ماده یک ترکیب بسیار پر مصرف در صنایع مختلف و به خصوص کشاورزی می باشد که برای تولید برخی از مواد شیمیایی فسفات دار یک بخش اساسی و یک ماده ضروری و جدا نا شدنی محسوب می گردد.

 

قیمت خاک فسفات

در ایران چند معدن خاک فسفات وجود دارد که البته اکثر آن ها از خلوص لازم و کافی برخوردار نمی باشند و در نتیجه برای تولید مواد شیمیایی فسفات دار نظیر تولید کود های شیمیایی فسفر مثل دی آمونیوم فسفات, مونو آمونیوم فسفات, سوپر فسفات ساده, سوپر فسفات تریپل, بیو فسفات طلایی و سایر کود های فسفاته و همچنین برای تولید اسید فسفریک که ماده ای بسیار مهم و ضروری در صنایع است مناسب نیستند. قیمت خاک فسفاته بر اساس فاکتور هایی نظیر خلوص خاک فسفاته و دانه بندی یا مش بندی این خاک محاسبه می گردد.

 

قیمت خاک فسفات و کاردبرد آن

خاک فسفاته در صنایع مختلف نظیر کشاورزی و صنایع شیمیایی کاربرد دارد. خاک فسفات در کشاورزی از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و ماده اصلی و اولیه تولید انواع کود های مخصوصا کود های فسفاته می باشد. همچنین از این ماده برای تولید اسید فسفریک استفاده بسیار زیادی می شود. در حقیقت ماده اصلی و ضروری تولید این اسید یه شمار می آید.

 

قیمت خاک فسفات پارس شیمی

فسفات پارس شیمی دارای خلوص بالای 35 تا 40 درصد بوده که بسیار مناسب برای تولید کلیه محصولات زیر مجموعه فسفات می باشد. همچنین این خاک کوبش شده و به صورت پودر است که این امر سبب استفاده راحت تر و کم هزینه تر این محصول می شود.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر