قیمت اکسید روی

قیمت اکسید روی

پارس شیمی | اعلام قیمت اکسید روی و تولید و فروش زینک اکسید شیمیایی با ارزان ترین قیمت و کیفیت صادراتی در بسته بندی استاندارد

قیمت اکسید روی, قیمت اکسید روی قم, قیمت اکسید روی زنجان, قیمت اکسید روی پودری, قیمت اکسید روی شکوهیه 

زینک اکسید Zinc Oxide در صنایع مختلفی دارای حجم گسترده ای از مصارف گوناگون می باشد. این ترکیب به عنوان ماده اولیه و ضروری بسیاری از صنایع تبدیل به جزء لاینفک برای تولید گردیده است. از صنایع تولید سیگار گرفته تا صنایع دارو سازی, اکسید زینک یک ماده بسیار مهم محسوب می گردد 

 

اکسید روی چیست

Zinc Oxide پودری سفید رنگ است که در طبیعت نیز یافت می شود اما به دلیل نا خالصی های موجود در آن مانند منیزیم, قابل استفاده در صنایع نیست. نوع صنعتی این ماده به روش شیمیایی تولید می شود و خلوصی بین 90 تا 99 درصد دارد. در گذشته های دور این ماده توسط انسان شناسایی شده و نام آن توتیا بوده است و از آن بیشتر برای مصارف درمانی نظیر ضد عفونی زخم های باز و چشم استفاده می شده است.

اکسید زینک دارای ویژگی های فراوانی می باشد که همین امر موجب استفاده گسترده از این ماده در صنایع امروزه شده است. مهم ترین خواص این ترکیب ضد اشعه UV, ضد قارچ و باکتری, دارای خاصیت رنگ دهی, دارای خاصیت رفلکت یا انعکاس نور, ظرفیت گرمایی بالا و خواص فیزیکی و شیمیایی دیگری است که همین امر سبب شده سالانه بیش از یک میلیون تن از آن تولید شده و در صنایع شیشه, داروسازی, رنگ سازی, لاستیک سازی, تولید چسب و سیلانت, سرامیک و کاشی و لعاب و بسیاری صنایع دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

 

کاربرد اکسید روی

در تولید کاشی و سرامیک و لعاب سازی از اکسید زینک به جهت بهبود شرایط پخت و کیفیت پس از پخت و همچنین سفیدی و شفافیت هر چه بیش تر محصول استفاده فراوانی می گردد.

پارس شیمی آمادگی تامین اکسید روی با هر خلوص و به هر میزا ن با قیمت استثنایی را برای مصارف داخلی و صادراتی دارد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 310 کاربر