قیر معدنی

قیر معدنی

قیر معدنی ماده ای طبیعی است به همین دلیل و بر خلاف قیر پالایشگاهی به راحتی در حلال های ارگانیک قابلیت انحلال پذیری دارد. همچنین دارای درصد بالایی آسفالتین بوده و به همین خاطر در دسته قیر های آسفالت جای می گیرد. 

 قیر معدنی

مهم ترین کاربرد قیر طبیعی به منظور افزودن به قیر های پالایشگاهی به عنوان نوعی ماده فیلر می باشد که در این صورت موجب افزایش غلظت و کاهش نفوذ پذیری آن می شود. همچنین به دلیل قیمت پایین تر این ماده سبب کاهش قیمت محصول نهایی شده و نیز با کاهش حساسیت قیر موجب بهبود ویژگی های مکانیکی آن می گردد. قیر معدنی ماده ای طبیعی است به همین دلیل و بر خلاف قیر پالایشگاهی به راحتی در حلال های ارگانیک قابلیت انحلال پذیری دارد. همچنین دارای درصد بالایی آسفالتین بوده و به همین خاطر در دسته قیر های آسفالت جای می گیرد. 

 

کلمات مرتبط : فروش قیر معدنی - قیمت قیر طبیعی  - تولید گیلسونایت - قیر طبیعی چیست - قیر طبیعی گیلسونایت - خرید و فروش قیر طبیعی پودری - قیر طبیعی بیتومین - گیلسونایت چیست - گیلسونایت یا قیر طبیعی - قیمت فروش قیر طبیعی میکرونیزه - Gilsonite

برای خرید قیر طبیعی یا گیلسونایت با بخش بازرگانی گروه صنعتی پارس شیمی به شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر