قيمت سود كاستيك پرك

قيمت سود كاستيك پرك

پارس شیمی | اعلام قيمت سود كاستيك پرك و فروش سود پرک ارزان و با کیفیت درجه یک

 قيمت سود كاستيك پرك

سود پرک بهترین ماده مورد استفاده در صنایع تولید صابون ها و شوینده ها و مواد جرم گیر است. دلیل این موضوع نیز اولا قدرت بسیار زیاد سود پرك در چربی زدایی و رسوب بری و ثانیا قیمت استثنایی و کاملا اقتصادی این ماده می باشد.

سود پرك 98 درصد یک ماده جامد می باشد که ظاهر آن به صورت لایه های پهن و باریکی بوده و سفید رنگ است که خاصیت خورندگی بالایی دارد و می تواند صورت تماس با برخی فلزات سبب ایجاد خوردگی شود. همچنین در صورت تماس با بدن انسان یا حیوانات ممکن است سوختگی هایی را روی پوست یا چشم های ایجاد نماید. سود كاستيك یکی از محصولات تولید شده در مجتمع های پتروشیمی می باشد که معمولا به صورت سود مایع 50 درصد تولید شده و مایعی شفاف و بدون بو است. برای تولید سود كاستيك پرك از سود كاستيك مایع به عنوان ماده اولیه استفاده می شود به این صورت که با تبخیر آن, موجب افزایش خلوص شده و سود پرك 99 درصد به تولید می رسد. سود  پرك كاستيك جاذب آب و گاز کربنیک محیط اطراف را جذب کرده و خلوص آن کاهش می یابد بنا براین باید در کیسه های محفوظ نگهداری شود.

همچنین محلول سود سوز آور اگر در معرض هوا قرار گیرد با جذب گاز دی اکسید کربن تغییر ماهیت داده و با جذب کربن تبدیل به کربنات سدیم جامد می شود. سود سوزاور ماده این بسیار نا پایدار و واکنش دهنده بوده و با بسیاری از مواد دیگر نظیر فلزات و یا اکسید های اسیدی واکنش می دهدپارس شیمی, اعلام قيمت سود پرک و فروش سود سوزآور ارزان و با کیفیت درجه یک

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 310 کاربر