فروشندگان کربنات کلسیم

فروشندگان کربنات کلسیم

پارس شیمی به عنوان یکی از بزرگ ترین فروشندگان کربنات کلسیم آمادگی تامین این ماده را برای استفاده در صنایع مختلف در گرید صنعتی, خوراکی و دارویی و در دانه بندی های مختلف کلوخه و پودری و میکرونیزه جهت عرضه به مصرف کنندگان محترم دارد.

فروشندگان کربنات کلسیم, کربنات کلسیم

فروشندگان کربنات کلسیم از معدن آهک استخراج می شود. کربنات کلسیم خالص از سنگ مرمر تولید شود. روش سنتز صنعتی کربنات کلسیم بوسیله ی عبور دادن گاز دی اکسید کربن از درون محلول کلسیم هیدروکسید به وجود می آید. کربنات کلسیم به صورت کلوخه, پودر و میکرونیزه و در دانه بندی 100 تا 2500 عرضه می گردد. از این ماده در صنایع بسیار زیادی سود برده می شود که از آن جمله می توان به تولید لاستیک و پلاستیک, تولید آهک, تصفیه آب, تولید کاشی و سرامیک و لعاب سازی, به عنوان کمک ذوب, در صنایع متالوژی, داروسازی  و صنایع غذایی, کاغذ سازی, تولید لوازم آرایشی و بهداشتی و ...

پارس شیمی به عنوان یکی از بزرگ ترین فروشندگان کربنات کلسیم آمادگی تامین این ماده را برای استفاده در صنایع مختلف در گرید صنعتی, خوراکی و دارویی و در دانه بندی های مختلف کلوخه و پودری ومیکرونیزه جهت عرضه به مصرف کنندگان محترم دارد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر