فروش پودر سنگ در اصفهان

فروش پودر سنگ در اصفهان

پودر سنگ یا خاک سنگ یکی از مهم ترین مواد مورد استفاده در امور ساخت و ساز نظیر ساختمان سازی ، جاده سازی و شفته کاری و همچنین در برخی صنایع همچون تولید رنگ ، کاغذ سازی و ... است. در استان اصفهان که یکی از صنعتی ترین مناطق کشور می باشد ، نیاز فراوانی به پودر سنگ وجود دارد که باید توسط تولید کنندگان پودر سنگ تامین شود.

 پودر سنگ, خاک سنگ, پودر خاک سنگ, فروش پودر سنگ, قیمت پودر سنگ, فروش پودر سنگ در اصفهان, فروش پودر سنگ اصفهان, پودر سنگ جوشقان, پودر سنگ قم, پودر سنگ اصفهان,

کارخانه آهک و پودر سنگ پارس شیمی قادر به تولید و عرضه انواع پودر خاک سنگ از قبیل پودر سنگ کربنات کلسیم ، پودر سنگ آهک ، پودر سنگ گرانیت ، پودر سنگ مرمریت و انواع پودر سنگ جوشقان و پودر سنگ قم و پودر سنگ سوپر و معمولی سفید رنگ با نازل ترین قیمت و مرغوب ترین کیفیت می باشد. پودر سنگ در بسته بندی های 25 و 30 کیلوگرمی کیسه گیری می شود و به وسیله کامیون های کمپرسی و معمولی به سراسر کشور ارسال می گردد. 

کارخانه آهک و پودر سنگ پارس شیمی برای بیش از یک دهه است که اقدام به عرضه و فروش پودر سنگ در اصفهان و شهر های مختلف آن می نماید. برای خرید پودر سنگ با بخش فروش ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر