فروش پودر سنگ جوشقان

فروش پودر سنگ جوشقان

گروه صنعتی پارس شیمی تولید کننده پودر سنگ با کیفیت صادراتی ، آمادگی تولید و فروش پودر سنگ جوشقان را به هموطنان گرامی دارد.

 فروش پودر سنگ جوشقان

فروش پودر سنگ جوشقان

پودر سنگ جوشقان در مش بندی و سایزهای مختلف به بازار عرضه می گردد اما معمولا پودر سنگ جوشقان بصورت پودری برای پوشش دیوار و گاها جایگیزین رنگ در برخی استانهای کشور به مصرف می رسد ولی اصطلاحا پودر سنگ جوشقان نمره دو که سایز نخودی و در کیسه های 30 کیلویی است بسته بندی و عرضه می شود.

 

پودر سنگ جوشقان چیست

کربنات کلسیم از معادن جوشقان اصفهان استخراج می گردد و به کارخانه خردایش قم انتقال می یابد و ابتدا انبار شده و پس از شستشوی سنگ جوشقان مرغوب وارد دستگاه خردایش شده و کوبیده می شود تا پودر سنگ جوشقان تولید گردد. سپس سرند شده و در سایزبندی 80 تا 100 مش استحصال می گردد و در کیسه سفید 30 کیلویی بسته بندی شده و روانه بازار مصرف می شود.

کارخانه تولید پودر سنگ جوشقان پارس شیمی جزء معدود تولید کنندگان پودر سنگ جوشقان در کشور است و بخش بزرگی از بازار فروش پودر سنگ جوشقان به این شرکت تعلق دارد. این کارخانه بعنوان تولید کننده پودر سنگ جوشقان ، روزانه 10000 تن کوبش انجام می دهد در شهرک صنعتی محمود آباد در در جاده تهران – قم واقع شده است.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر