فروش نمک تصفیه شده یددار

فروش نمک تصفیه شده یددار

قابل توجه فروشگاه های مواد غذایی, صاحبان مشاغل و مصرف کنندگان محترم, گروه صنعتی پارس شیمی آمادگی فروش نمک تصفیه شده یددار با کیفیت و شرایط مناسب به هر میزان را دارد.

فروش نمک تصفیه شده یددار

نمک تصفیه شده یددار از تصفیه و حذف ناخالصی های نمک صنعتی به دست می آید و پس از انجام عمل ید زنی و بسته بندی, راهی بازار مصرف می شود. نمک خوراکی دارای ویژگی های خاصی است که از طرف وزارت بهداشت مشخص شده و مصرف آن برای انسان بی خطر تشخیص داده می شود.

 

قیمت فروش نمک تصفیه شده یددار

قیمت نمک خوراکی با توجه به نوع بسته بندی و محلی که باید محصول به آن جا ارسال گردد تعیین میگردد. میزان سفارش کالا نیز بر قیمت تاثیر گذار بوده و طبیعتا با افزایش میزان سفارش, قیمت نیز کاهش می یابد.

 

بازار فروش نمک تصفیه شده یددار

کشور ما ایران, با دارا بودن معادن عظیم نمک, نقش مهمی در تامین نمک صنعتی و خوراکی در منطقه خاورمیانه دارد.فروش نمک نیز همیشه دارای بازار بسیار بزرگی بوده است زیرا این ماده نقش بسیار مهمی در ادامه حیات موجودات زنده دارد و جزء ضرورت زندگی می باشد. قابل توجه فروشگاه های مواد غذایی, صاحبان مشاغل و مصرف کنندگان محترم, گروه صنعتی پارس شیمی آمادگی فروش نمک تصفیه شده یددار با کیفیت و شرایط مناسب به هر میزان را دارد. جهت دریافت نمک در کلیه شهر های کشور مانند اصفهان, تهران, شیراز, مشهد, تبریز, رشت, ساری و سایر شهر با کارشناسان گروه صنعتی پارس شیمی تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر