فروش سیلیس

فروش سیلیس

پارس شیمی | تولید و فروش سیلیس آمورف و میکرونیزه پودری با رنگ های مختلف و با ترکیباتی شنب و کوارتزی برای مصرف در صنایع داخلی و امور صادراتی

فروش سیلیس

سیلیس چیست

سیلیس یا سیلیسم Silicon dioxide دارای فرمول شیمیایی SiO2 می باشد و نام علمی آن دی اکسید سیلیسیم است. این ماده یک کانی معدنی بوده و فراوان ترین ترکیب اکسیدی در طبیعت است که هم به صورت آزاد یافت و می شود و هم در ترکیب با سایر عناصر.

شن و ماسه از ترکیبات سیلیسی می باشد. ماسه ها از انواع کانی های کوارتز هستند که توسط آهک یا خاک رس یا انواع دیگری از مواد به هم چسبیده و ماسه سنگ را تشکیل می دهند.

 

فروش سیلیس دانه بندی شده

سیلیسیم در سایز های مختلفی در صنایع متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. این سایز ها عبارتند از سیلیس آمورف, سیلیس میکرونیزه و کلوخه. گروه پارس شیمی آمادگی تامین و کوبش سیلیسیوم در اندازه های مختلف اعم از کلوخه, پودری و میکرونیزه را دارد.

 

فروش سیلیس در کشاورزی

سیلیس در صنایع مختلف کارایی دارد و مورد استفاده قرار می گیرد. صنایع غذایی, آرایشی و بهداشتی و همچنین کشاورزی. استفاده از سیلیس در کشاورزی موجب متخلل شدن خاک شده و علاوه بر آن شرایط فیزیکی خاک را بخبود می بخشد.

 

فروش سیلیس و کاربرد آن

سیلیسیم ترکیبی بلورین می باشد و کاربرد فراوانی در شیشه سازی دارد. در حقیقت این ماده از مواد اولیه و اساسی در تولید انواع شیشه است. کاربرد دیگر آن در صنایع تولید کاشی و سرامیک می باشد زیرا ماسه ماده بسیار مهمی در این صنعت به شمار می آید.

از سیلیکون دی اکساید همچنین در تولید بلوک های ماسه ای, تولید پشم شیشه سیلیکات, لعاب سازی, تولید قالب های ریخته گری, پاک کننده صنعتی, تولید سدیم و سایر ترکیبات سدیم دار نظیر سولفات سدیم, تولید سیمان و سند بلاست, کاربرد در تصفیه آب و فاضلاب, تولید رنگ و رزین و پوشش, تولید صابون و بسیاری صنایع دیگر استفاده می شود.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر