فروش سولفات آمونیوم

فروش سولفات آمونیوم

پارس شیمی | فروش سولفات آمونیوم ازبکستان و ارومیه با کیفیت استاندارد و تایید شده به صورت پودری و کریستال با امکان ارسال به کلیه نقاط کشور در کوتاه ترین زمان ممکن

فروش سولفات آمونیوم, قیمت فروش سولفات آمونیوم, فروش سولفات آمونیوم ارومیه, فروش سولفات آمونیوم ازبک, فروش سولفات آمونیوم ازبکستان, فروش سولفات آمونیوم پتروشیمی اصفهان,

فروش سولفات آمونیوم ازبک

ازبکستان یکی از اصلی ترین تامین کنندگان کود شیمیایی سولفات آمونیوم کشور می باشد. محصول وارداتی این کشور به صورت کریستالی تولید شده و در کیسه های 50 کیلوگرمی بسته بندی می گردد. کود سولفات آمونیوم ازبکستان دارای 21 درصد ازت و 24 درصد گوگرد می باشد.

 

فروش سولفات آمونیوم ارومیه

پتروشیمی ارومیه بزرگترین تولید کننده کود سولفات آمونیوم در کشور می باشد. محصول تولیدی این مجتمع به صورت پودری تولید می شود و به همین خاطر برای استفاده برخی از کشاورزان مناسب نیست. آنالیز کود سولفات آمونیوم ارومیه همانند محصول ازبکستان بوده و تفاوت آن ها در شکل ظاهری می باشد. آمونیوم سولفات ارومیه معمولا به صورت سهمیه ای عرضه می گردد.

 

فروش سولفات آمونیوم پتروشیمی اصفهان

پتروشیمی اصفهان نیز جزء تولید کنندگان سولفات آمونیوم در کشور می باشد اما محصول تولیدی این کارخانه از نظر ظاهری (رنگ و حالت فیزیکی) چندان مناسب نیست و همچنین میزان تولید اندکی دارد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر