فروش سولفات آلومینیوم در کرج

فروش سولفات آلومینیوم در کرج

فروش سولفات آلومینیوم در کرج با خلوص 16 درصد تا 17 درصد و بسته بندی به صورت کیسه ای 25 کیلوگرمی و در دانه بندی پودری انجام می شود. به دلیل خاصیت انعقادی سولفات آلومینیم ، از این محصول به صورت گسترده ای در تصفیه آب و فاضلاب استفاده می شود. کیفیت سولفات آلومینیوم تولید شده اهمیت زیادی در تصفیه آب دارد زیرا باید قادر به انعقاد و ته نشین سازی مواد و آلودگی های معلق در آب باشد. 

 سولفات آلومینیوم, فروش سولفات آلومینیوم, قیمت سولفات آلومینیوم, تولید سولفات آلومینیوم, تولید کننده سولفات آلومینیوم, کارخانه سولفات آلومینیوم, سولفات آلومینیوم 17 درصد,

کارخانه تولید سولفات آلومینیوم پارس شیمی در استان اصفهان واقع شده و به دلیل کیفیت بسیار مرغوبی که دارد ، در حجم بالایی به کشور های همسایه مثل عراق ، ترکمنستان ، افغانستان ، ارمنستان و ... صادر می شود. همچنین سولفات آلومینیم 17 درصد پارس شیمی در شهر های مختلف کشور برای استفاده در تصفیه خانه های آب آشامیدنی و نیز تصفیه پساب کارخانه ها در شهرک های صنعتی استفاده می شود. در صورت نیاز به خرید سولفات آلومینیوم در کرج و یا دیگر شهر های کشور ، با بخش فروش گروه صنعتی پارس شیمی به شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر