فروش سولفات آلومینیوم در اصفهان

فروش سولفات آلومینیوم در اصفهان

فروش سولفات آلومینیوم در اصفهان با خلوص 16 درصد و 17 درصد و با کیفیت ممتاز به صورت بسته بندی شده در کیسه های 25 کیلوگرمی توسط گروه تولیدی صنعتی پارس شیمی انجام می شود.

 سولفات آلومینیوم, سولفات آلومینیم, آلومینیوم سولفات, فروش سولفات آلومینیوم, قیمت فروش سولفات آلومینیوم, فروش سولفات آلومینیوم در اصفهان, سولفات آلومینیوم اصفهان,

سولفات آلومینیوم تولید شده در کارخانه پارس شیمی دارای مجوزات لازم برای صادرات به کشور های همسایه نظیر عراق ، ترکمنستان ، افغانستان و ... می باشد و خلوص آن برای مصرف در صنایع مختلف نظیر تصفیه آب و فاضلاب کاملا استاندارد است. سولفات آلومینیم پودری تولید شده در این مجموعه به کلیه نقاط کشور ارسال می گردد و قیمت ارزان تر و کیفیت مرغوب تری نسبت به محصول دیگر تولید کنندگان دارد. سولفات آلومینیوم علاوه بر کاربرد وسیع آن در صنایع تصفیه آب و فاضلاب ، در صنایع چرم سازی و نساجی ، کاغذ سازی و تولید روغن هم مصرف می شود. سولفات آلومینیم با اسامی زاج سفید و آلوم نیز نامیده و می شود و شکل ظاهری آن به صورت پودری و کلوخه ای است. گروه تولیدی و صنعتی پارس شیمی برای تامین نیاز بخش های صنعتی مختلف اقدام به فروش سولفات آلومینیوم در اصفهان با قیمت مناسب و کیفیت مرغوب می نماید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر