فروش سود کاستیک

فروش سود کاستیک

پارس شیمی | فروش سود کاستیک مایع و سود پرک با کیفیت صادراتی و قیمت استثنایی

فروش سود کاستیک

 سود سوز آور Caustic Soda در صنایع زیادی کاربرد دارد و یک ماده شیمیایی مهم محسوب می شود.

 

کاربرد کاستیک سودا در صنعت نفت و فروش سود کاستیک

سود کاستیک دارای مصرف بسیار فراوانی در صنعت نفت و گاز می باشد و سالانه میلیون تن از آن در این بخش مورد استفاده قرار می گیرد.

نفت خام بی کیفیت را توسط سود پرک سولفور زدایی می کنند که به این فرایند شست و شوی سوزآور می گویند.

همچنین در حفاری چاه های نفت از کاستیک سودا به عنوان یک ماده افزودنی برای افزایش خاصیت قلیایی گل نتونیت حفاری استفاده می شود. همچنین محلول سود کاستیک مایع سبب افزایش ویسکوزیته مواد خروجی می شود. از سدیم هیدروکسید sodium hydroxide در میادین نفتی و گازی برای خنثی سازی گاز های اسیدی مانند سولفید هیدروژن و گاز کربنیک که ممکن است موجب ایجاد صدمات زیست محیطی در جریان فرایند استخراج نفت خام و گاز طبیعی گردد بهره گرفته می شود.

 

دیگر کاربرد های سود سوزاور و فروش سود کاستیک

در صنایع غذایی از سود پرک برای پوست کندن میوه ها و ضد عفونی و گند زدایی سبزیجات استفاده می شود. همچنین برای تولید شکلات و نوشابه های گازدار نیز کاربرد دارد. در ضد عفونی پرندگان ذبح شده و نیز تولید بستنی و تصفیه آب آشامیدنی هم کاربرد دارد.

 

موارد مصرف سود کاستیک در تولید شوینده ها و فروش سود کاستیک

سود مایع 50 درصد و محلول سود پرک 99 درصد ماده کلیدی در تولید صابون است. سود کاستیک بهترین نوع لوله باز کن از و از آن برای تولید مواد رسوب زدا و چربی بر بهره فراوانی گرفته می شود. برای تولید مواد شوینده و پاک کننده نیز از سود کاستیک استفاده می شود.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 297 کاربر