فروش سود پرک در اصفهان

فروش سود پرک در اصفهان

پارس شیمی | فروش سود پرک در اصفهان و دیگر شهر های استان اصفهان از جمله کاشان, خمینی شهر, فولاد شهر, شهرضا, گلپایگان, شاهین شهر, اران و بیدگل, نجف آباد و مبارکه با قیمت ارزان و کیفیت مناسب

 فروش سود پرک در اصفهان, فروش سود پرک اصفهان, سود کاستیک اصفهان

سود پرک بهترین ماده چربی بر شیمیایی در جهان که در تمام صنایع مورد نیاز می باشد و در حقیقت پر مصرف ترین ماده شیمیایی مورد استفاده در جهان است سود سوز آور یا سود کاستیک یا سود کاستیک Caustic Soda می باشد نام علمی این محصول شیمیایی که سالانه ده ها میلیون تن از آن در دنیا تولید می شود هیدروکسید سدیم یا سدیم هیدروکسید Sodium Hydroxide است.

ماده اولیه و سازنده سود پرک , نمک صنعتی می باشد که طی یک فراینده شیمیایی هیدروکسیده شده و هیدروکسید سدیم تولید می شود. سود پرک یک نمک قلیایی جامد, بی بو و جاذب رطوبت است, خلوص سود پرک 98 درصد بوده و ماده اولیه در تعداد بسیار زیادی از صنایع هم چون تولید صابون و شوینده های خانگی و صنعتی می باشد. فروش سود پرک در اصفهان در بسته بندی کیسه 25 کیلویی دو لایه صورت می گیرد. سود سوزآور جامد جاذب آب می باشد و رطوبت محیط را جذب کرده, خلوص آن کاهش می یابد. سود جامد پرک به راحتی در آب, اتانول و متانول محلول می شود. محلول سود سوز آور قابل استفاده در کلیه صنایع بوده و شوینده بسیار قوی, ارزان و با کیفیت است.

 

فروش سود پرک در اصفهان

پارس شیمی برای راحتی حال مصرف کنندگان محترم در استان اصفهان آماده تحویل و فروش سود پرک اصفهان با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت می باشد. جهت سفارش کالا در اصفهان لطفا با شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر